Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
giorgius77Problem z kontem VIP
#1
Witam

Zakupiłem pakiet VIP, zapłaciłem PAYSAFECARD, mam potwierdzenie VIPA nie dostałem.
Wysłałem maila z reklamacja 2 dni temu na podany adres i nic. Czy ktoś zamierza coś z tym zrobić ?
Czy ktokolwiek odbiera wiadomości z skrzynki : admin@zarabiam.com ?

pozdr.
Giorgius77
Odpowiedz
#2
Jeżeli nie dostałeś zamówionej usługi, niepoprawnie ją zamówiłeś lub masz problem z hasłem do gry należy napisać E-Mail na adres ADMIN@MCSURVI.PL.

W treści Maila musi znajdować się:




---------PSC---------

1) Twój nick na serwerze:

2) Data i godzina wysłania:

3) Serwer na którym zamówiłeś usługę:

4) ID TRANSAKCJI:

5) Email podany przy kupnie usługi:
Odpowiedz
#3
Witam ja tak że mam taki problem. Kupiłem dzisaj o 20 vipa i do teraz go nie otrzymałem i nwm czy mam czekać czy pisać?
Odpowiedz
#4
Kolego przykro mi, ale straciliśmy pieniądze. VIPA nie dostaniemy, nikt nawet nie odbiera maila podanego do reklamacji.
Ja wczoraj wysłałem 3 mail w/g podanego wyżej wzoru i nic. To wygląda na oszustwo.
Odpowiedz
#5
Napisałeś, że wysłałeś na admin@zarabiam.com musisz wysłać na ten e-mail: ADMIN@MCSURVI.PL  
Właściciel to też człowiek, ma 4 serwery którymi się zajmuje, oraz swoje sprawy. Nie ma czasu aby ciągle sprawdzać skrzynkę, więc musisz cierpliwie czekać
Odpowiedz
#6
Na podany adres : ADMIN@MCSURVI.PL, wysłałem wiadomość wczoraj o 19:45 w/g podanego szablonu.
Nikt tej skrzynki nie przegląda, klientów macie w głębokim poważaniu, jak klienci mają was wspierać ?

pozdr.
Giorgius77
Odpowiedz
#7
Pisałem dzisiaj z graczem który twierdzi ze czeka 3 miesiące na odpowiedz i się nie doczekał kupił jeszcze raz i vip wszedł na konto. To się nazywa wyzysk z graczy na tym serverz.

Odpowiedz
#8
@up

wiecej niz pare dni nikt nigdy na odpowiedz nie czeka, jesli tak twierdzil to na pewno nie napisał do Nas. Maili dostajemy setki w okresie koronaferii i co niektórzy muszą uzbroić się w cierpliwość, każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.


@Giorgius77
twoj problem juz rozwiazany masz konto vip Smile


@Lox258
twoj problem Lox258 rowniez Smile vip aktywny.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości