Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BiomekProblem z kilofem
#1
Witam, porzyczyłem koledze kilof warty 50k. Chciał mi go oddać a kilof zniknął z powierzchni ziemi. Specjalnie kupowałem 100k aby kupić kilof.

SkyBlock+

Nick: Biomek123

Kilof:
Wydajność VI
Szczęście VI
Niezniszczalność VI

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

(07-06-2019, 03:03 PM)Biomek napisał(a): Witam, porzyczyłem koledze kilof warty 50k. Chciał mi go oddać a kilof zniknął z powierzchni ziemi. Specjalnie kupowałem 100k aby kupić kilof.

SkyBlock+

Nick: Biomek123

Kilof:
Wydajność VI
Szczęście VI
Niezniszczalność VI

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Proszę o zwrot hajsu (Fe) lub kilof (wolę kilof)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Thank you!
#2
Witam. Masz dowody, że ów kilof po prostu zniknął? Jeśli nie, to nic nie możemy zrobić.
#3
Nie mam, ale skąd miałbym je wziąć jak zniknął z zaskoczenia. Ogólnie kilof mnie kosztował. Jeżeli miało by to coś wnieść to
przeszukaj wyspę i enderchesty. Inni mogą potwierdzić że miałem taki kilof.
#4
Widzę że wątek jest przez Wituusieq i LukaSio przeglądany. Czy da się coś z tym zrobić? Czy już nie ma na co liczyć?
#5
  Świadkowie nie są dowodem, a kilofy od tak raczej nie znikają (ewentualnie kasowanie przedmiotów z ziemi co jakiś czas, żeby serwer nie miał lagów, albo po prostu wpadł w przepaść). Kontynuując Administracja nie ponosi odpowiedzialności za stracone przedmioty.
Honesty doesn't hurt Heart


#6
Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób udowodnić, że ten kilof faktycznie ot tak Ci zniknął, dlatego ów kilofa Ci nie oddamy
#7
Temat myślę, że wyjaśniony przez Witka i Lukasia, więc zamykam. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości