Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XxMisioxXProblem z administracja.
#1
Chciałbym w tym wątku DOKOŃCZYĆ sprawę ze skargi http://mcsurvi.pl/forum/Temat-SKARGA-Kac...#pid100786. Cytując Kiciek37
Cytat:Myślę, że wyjaśniłam w jakimś stopniu wszystko co zostało przez Ciebie napisane.

Jednak po prawdzie jedyne co zostało rozwikłane to tajemnica graczy z dziwnymi nazwami, którzy według was są jedną i tą samą osobą. Lecz teraz postawcie się na miejscu mojego kolegi. Teleportują się do was gracze, którzy chcą was zabić. Nie macie dostępu do konsolki żeby sobie sprawdzić czy te osoby to tak naprawdę jedna osoba. Gracz nie mógł posiadać takiej wiedzy. Nie miał jak tego uniknąć, w jego oczach zwyczajnie zabijał innych, naiwnych użytkowników Naszego ulubionego serwera minecraft. Nie mógł wiedzieć, że łamie regulamin. Jednak został zbanowany. Za co? Może w końcu mu to wyjaśnicie? Co zrobił źle? Jeżeli dalej Kiciek37 będzie się bawić z Kacprem w greckich filozofów to raczej się nie dowie.

Edytując chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie do KacpraP0La odnośnie jego odpowiedzi.

Cytat:Nie wyjaśniałem sprawy ponieważ wydaje się dość logiczna

W takim razie gracz miał się wszystkiego domyślić samodzielnie mając prawie same niewiadome?
#2
No jeśli na to też chcesz odpowiedź, to ok.
Cytat:Jednak po prawdzie jedyne co zostało rozwikłane to tajemnica graczy z dziwnymi nazwami, którzy według was są jedną i tą samą osobą. 
Graczy czy Ciebie na tych wszystkich multikontach? Już myślałam, że gdy wkleje kawałek Twoich multikont to sobie dasz spokój, ale jednak nie.
Zacytuję jeszcze to co napisałeś w skardze na Kacpra 
Cytat:Zauważyłem na forum dość komiczną sytuację, związaną z NAJLEPSZYM moderatorem mcsurvi.pl w historii. KacperP0L zbanował niewinnego stivka za zabijanie free killi, które się do niego teleportowały.
Zauważyłeś na forum, ale tak naprawdę brałeś udział w całej sytuacji i jeszcze próbujesz tak kłamać? Oczywiście nie muszę chyba wspominać jaki podpunkt został przez Was złamany. 

Cytat:Gracz nie mógł posiadać takiej wiedzy. Nie miał jak tego uniknąć, w jego oczach zwyczajnie zabijał innych, naiwnych użytkowników Naszego ulubionego serwera minecraft. 
Coraz lepiej Ci idzie to zmyślanie. 
Cytat:6262727 wykonał komendę /r Jak cos to wszystkiemu zaprzeczaj. 8.02.2021, 16:19:24

6262727 wykonał komendę /r Zeby nie sprawdzili w logach reszte obgadamy na discordzie. 8.02.2021, 16:19:13
6262727 wykonał komendę /r niesz. 8.02.2021, 16:18:59
6262727 wykonał komendę /msg dabki Zalatwilem bana temu LiscBaobabu jak chciales. Teraz Cie nie bede boostowal bo bana dosta 8.02.2021, 16:18:57
Wytłumaczysz to jakoś czy już sobie darujesz dalsze kłamstwa?
Cytat:Jeżeli dalej Kiciek37 będzie się bawić z Kacprem w greckich filozofów to raczej się nie dowie. 
Ja Tobie również proponuję przestać się bawić w
opowiadanie bajek. Za tą całą bajkę, którą próbowaliście dziś sprzedać, również bana otrzymacie na forum. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości