Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NucleaR_7123Proźba o pozwolenie
#1
Thumbs Up 
Witam. Czy mógłbym wejść na tryb PvP Classic popisać z graczami ? Nie jest mi to dane ponieważ zawsze gdy wchodzę popisać to super helper __SZAMAN__ mnie od razu sprawdza mimo że nie wbiłem się bić itd. a przeważnie wchodzę na wieczór i nie mam zbyt dużo czasu na to oraz nie życzę sobie aby ktoś przeglądał moje prywatne rzeczy. Czy jak dam się sprawdzić to się uspokoi ? Notorycznie jak widzi że jestem na serwerze to od razu mnie sprawdza bez zastanowienia czy coś robię czy tylko chodzę na spawnie i piszę. Nie wiem co o tym myśleć i prosiłbym o krótką odpowiedź co zrobić. Po zakończeniu wątku proszę o jego usunięcie ponieważ nie jest istotny dla innych graczy.
#2
Jak bym cie sprawdził nic by mi nie przeszkadzało w tym że piszesz z ludźmi na chacie.
#3
Ale robisz to notorycznie (wchodzę na serwer jestem na spawnie piszę coś a ty już sprawdzasz). Sugerujesz więc że gdy dam się sprawdzić nie będę już nękany z powodu nicku ?
#4
Administrator ma prawo w każdej chwili sprawdzić gracza. To że nie przestrzegasz regulaminu to już nie wina administracji. __SZAMAN__ to dobry helper dlatego ma cierpliwość ciągle sprawdzać graczy którzy cheatują
#5
Chodzi o to że ja nic nie robię tylko wchodzę i od razu jestem sprawdzany i przez ten fakt czuję się nękany psychicznie.
#6
Mając tyle kont zbanowanych za cheaty, to nie ma co się dziwić, że na kolejnych jesteś sprawdzany. Tym bardziej, że Szaman ma do tego prawo skoro ma podejrzenia, które w Twoim przypadku są jak najbardziej zrozumiałe. Co tu więcej mówić, pozostaje Ci poddać się sprawdzaniu i jeżeli nie masz nic do ukrycia to zapewniam Cię, że będziesz mógł w końcu popisać sobie na chacie Smile

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości