Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baran1989Prośba o odbanowanie
#1
Twój nick: pawel1989
Data i godzina nadania kary: 2017-04-21
Opis sytuacji: Nadany przez Console, KillAura
Wytłumaczenie: Nigdy nie grałem na wspomagaczach tzw,kodach. Wiec nie rozumiem dla czego zostałem zbanowany. Tym bardziej że bana dostałem wczoraj gdy nie grałem na serwerze. Gram u was na serwerze od ponad 5 m. Miałem przyjemność grania z Omexia i Nimfomanem podczas budowania Spawnu na survivalu. Grałem na 2 trybach survivalu. Nie przeszkadzam graczom podczas ich grania a wręcz pomagam w formie kopania kupowania dawanie itemów dla słabszych graczy w celu pomocy i ułatwienia gry. Zaskoczyła mnie bardziej przyczyna bana KillAura. Nie przepadam za walkami na planszach PVP tym bardziej na surowcowych. Unikam sytuacji konfliktowych, nie jestem typem agresywnym wręcz spokojnym. Zamiast walczyć wolę budować. Na jednym z trybów surviwal moja wyspa była na 1 miejscu w punktacji i ilości kasy. Proszę o sprawdzenie loginów mojej gry i odbanowanie. Lubie grać na tym serwerze gdzie grają naprawdę wspaniali ludzie i jest pełna kultura. Nie jestem osobą wulgarną wręcz jak widzę wiadomości staram się zaspokoić sytuację. Dziękuję za wszelką informację na mój temat. Dziękuję i życzę miłej gry.
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
#2
Dodaj ScreenShota ekranu jak próbujesz wejść na server.
#3
Nie wiem czemu, ale ten antycheat banuje tak, że wszyscy zbanowani piszą, że zbanowano ich niesłusznie, a na serwerze cały czas cheaterzy.
#4
@up żadni wszyscy, zdarzają się takie bany, ale i tak ban od consoli to 99% ban słuszny.

A co do bana jeżeli twierdzisz że zostałeś niesłusznie zbanowany zaproś mnie na skype: nalaggg i wyślij mi wiadomość o treści:
Witam dostałem niesłusznego bana moj nick:pawel1989 ban od: consoli dnia: ...... link: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Pro%C5%9Bb...6#pid62186
Jeżeli będziesz czysty otrzymasz unbana, pod warunkiem że nic nie zmieniałeś/usuwałeś w folderze .minecraft
#5
Z racji że zaproszenia jeszcze nie otrzymałam, to zamknę wątek. A do zgłoszenia się do mnie na skype zostało Ci 5 dni.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości