Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AptMichael145Prośba
#1
Witamy,

Razem z LukaSio chcielibyśmy poprosić administrację serwera o małą rzecz. Mianowicie chodzi o powiększenie działek. Działki są bardzo małe, jeden budynek to dla bogatych graczy za mało, bo niema już co robić. Automatyczne farmy zajmują dużo miejsca (nawet pod ziemią).

Naszymi argumentami są jak już wcześniej wspomnieliśmy.

~ Mała ilość miejsca na budynki, a dodatkowe platformy wyglądają brzydko, jeśli komuś bardzo zależy na estetyce.

~ Również mała ilość miejsca powoduje, że działka będzie lagować, jeśli gracz znajduje się w pobliżu, czyli działka nie będzie płynnie chodzić nawet jeśli automatyczne farmy będą ukryte.

Proponujemy, żeby zostały wprowadzone działki za pieniądze zdobyte w grze, dla przykładu "Działki budowlane", albo "Działki Mechaniczne" , na których znajdowały by się tylko automatyczne farmy. Mógłby to być osobny świat dla tych działek, żeby na normalnych działkach nie lagowało, a na zwykłych działkach zostałby wyłączony redstone.

Prosimy, aby administracja "wyżej" rozważyła naszą propozycje, oraz, żeby inni gracze wyrazili swoje zdanie.

Pozdrawiamy LukaSio i AptMichael145 Big Grin
#2
Mam nadzieję, że prośba zastanie pozytywny odzew Big Grin
#3
Witajcie. Odnośnie tego pomysłu na tej edycji nie ma szans że działki zostaną powiększone, ponieważ nie ma sensu tego robić gdy planowana jest nowa edycja Freebuilda. Podczas tworzenia nowej edycji na pewno weźmiemy tą propozycję pod uwagę.

Pozdrawiam
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości