Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
exoo1337Porady dla początkującego ;)
#1
Witam! Jako ,że jestem początkującym graczem na serverach typu "real life" prosiłbym o bardziej doświadczonych graczy o jakieś porady a przede wszystkim na te pytania :
Jaka praca daje największe zarobki?

Gdzie kupie najtansze mieszkanie?
Gdzie odregeneruje siłę?
Czy musze płacić podatek za mieszkanie?

(p.s jak ktos chce zagrac duo z ts to niech pisze w odp. na ten post Wink min. 14 lat)

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi !: )
#2
Podeślę Ci poradnik z innego forum Admina, sądzę że uzyskasz tam sporo odpowiedzi Smile
http://mineserwer.pl/Temat-Poradnik-Real-life

Praca - górnik jest do szybkiego zarobku, ale mocno kasuje siłę. Sam często pracowałem jako dostawca, widziałem też że ludzie wybierają stajennego.
W dobrych dzielnicach możesz pracować jako policjant - często respią się złodzieje.


Najtańsze mieszkanie - musisz poszukać, niedaleko tartaku widziałem chyba po 300$
Siła - batoniki w restauracji, lub wyjazd na wakacje, najbardziej opłacalny.
Podatek za mieszkanie - tu jest jednorazowa opłata na X dni, przedłużenie o kolejne kosztuje tyle samo. Nie płaci się w trakcie podatku
#3
(13-01-2017, 07:43 PM)Piotrovsky napisał(a): Podeślę Ci poradnik z innego forum Admina, sądzę że uzyskasz tam sporo odpowiedzi Smile
http://mineserwer.pl/Temat-Poradnik-Real-life

Praca - górnik jest do szybkiego zarobku, ale mocno kasuje siłę. Sam często pracowałem jako dostawca, widziałem też że ludzie wybierają stajennego.
W dobrych dzielnicach możesz pracować jako policjant - często respią się złodzieje.


Najtańsze mieszkanie - musisz poszukać, niedaleko tartaku widziałem chyba po 300$
Siła - batoniki w restauracji, lub wyjazd na wakacje, najbardziej opłacalny.
Podatek za mieszkanie - tu jest jednorazowa opłata na X dni, przedłużenie o kolejne kosztuje tyle samo. Nie płaci się w trakcie podatku

Dzięki ! Wink a mam pytanie jakie są skutki braku siły? 
#4
Z tego co mi wiadomo to przeżyjesz, ale nie będziesz mógł wykonywać niektórych prac.
#5
(14-01-2017, 06:14 PM)Piotrovsky napisał(a): Z tego co mi wiadomo to przeżyjesz, ale nie będziesz mógł wykonywać niektórych prac.

hmmm np jakich ? Bo jak jestem w kopalni i kopie cobla to nie moge go wykopać.. :/ I jedyny sposob na zyskanie sily to batony + wakacje tak ? Sad 
#6
Nie grałem tak dokładnie na Real Life, ale z tego co widziałem informację - na pewno chodziło o pracę górnika.
Tak, to jedyny sposób na uzyskanie siły. Osobiście jako górnik grałem dosłownie chwilę, bo za dużo leciało siły - praca trochę dla leniwych, którym nie chce się pobiegać trochę Wink Jako dostawca/policjant nie widziałem takiego spadku. Spróbuj odkuć się jako strażak - na ulicach jest pełno pustych butelek które możesz napełnić, powinno udać się zarobić na wakacje.
#7
(14-01-2017, 10:23 PM)exoo1337 napisał(a):
(14-01-2017, 06:14 PM)Piotrovsky napisał(a): Z tego co mi wiadomo to przeżyjesz, ale nie będziesz mógł wykonywać niektórych prac.

hmmm np jakich ? Bo jak jestem w kopalni i kopie cobla to nie moge go wykopać.. :/ I jedyny sposob na zyskanie sily to batony + wakacje tak ? Sad 

dokładnie - kopać nie będziesz mógł bez siły więc pozostaje zregenerować siły na wakacjach.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości