Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anty[Poradnik] Jak zrobić hasło trudne do złamania.
#1
Dużo osób za hasło ma swój nick lub proste kombinacje liczbowe typu "1234". Takie hasła łatwo złamać, a jak ktoś ma cenne itemy na koncie to nie chciałby ich stracić.
W tym poradniku pokażę wam jak stworzyć naprawdę trudne hasło.

Zaczynamy:

1.Weź cytat. Np. "Zawsze byłem do niczego na obozie"
2.Przepisz pierwsze literki. W tym wypadku: zbdnno. Hasło jest już trudniejsze do odgadnięcia.
3.To nie koniec. Powiększ niektóre literki np. zBdnNo.
4.Zamień literki na znaki/liczby. zBdnNo --> zBdnN@, zB4nN0.

Teraz twoje hasło będzie bardzo ciężko złamać.
#2
5. Zapomnij jakie miałeś hasło
#3
Trudne hasło umie wymyślić każdy, więc po to ten poradnik? wątpię żeby ktoś zapamiętał tak trudne hasło.
Nawet gdyby przypomniał mi się owy cytat, napewno nie skojarzył by mi się z tak bezsensowną i trudną kombinacją liter.
Równie dobrze, a nawet bardziej pożyteczne byłoby ostrzec graczy przed ustawianiem haseł banalnie prostych, jak np imię swojego zwierzaka, czy własny nick.

#4
Troche trudne do zapamiętania;/
#5
(07-07-2017, 05:07 PM)O_0 napisał(a): wątpię żeby ktoś zapamiętał tak trudne hasło.

Ja mam ciagle haslo automatycznie wygenerowane przez maszyne...
Jakos pamietam



kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie

(07-07-2017, 05:07 PM)O_0 napisał(a): wątpię żeby ktoś zapamiętał tak trudne hasło.

Ja mam ciagle haslo automatycznie wygenerowane przez maszyne...
Jakos pamietam



kazdy diax dla mnie to jeden kotek wiecej na gilotynie
#6
Poradnik bez sensu, każdy umie zrobić dobre hasło nawet najbardziej ułomny człowiek.
A co do zapamiętania trudnego hasła :
Wy nie macie robić 200 literowego hasła tylko około 10 znaków, zawsze można sobie zapisać w zeszycie, kartce albo chociażby w pliku na komputerze..
Tak jak szumiel, również mam wygenerowane hasło którego używam od ponad roku (Ani jednego włamu chociaż hasło do wszystkiego te same).
#7
Czemu krytykujecie chłopaka? Smutno mu teraz. Poradnik ten został sprowadzony z forum MineSerwer.pl. Mi się ogólnie bardzo podoba, bo gracz który nie wie jak zrobić takie hasło i jest pierwszy raz może tu zajrzeć i otrzymać podpowiedź.

Tak dopiszę, że chce więcej poradników. XD
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#8
Trudne hasło: powpisywać byle co na klawiaturze i zapisać gdzieś. Żaden problem wymyślić trudne hasło, każdy jest "kreatywny" i znajdzie jakiś pomysł na trudne hasło.
#9
popieram zdanie Nysii
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#10
(07-07-2017, 04:24 PM)Anty napisał(a): Dużo osób za hasło ma swój nick lub proste kombinacje liczbowe typu "1234". Takie hasła łatwo złamać, a jak ktoś ma cenne itemy na koncie to nie chciałby ich stracić.
W tym poradniku pokażę wam jak stworzyć naprawdę trudne hasło.

Zaczynamy:

1.Weź cytat. Np. "Zawsze byłem do niczego na obozie"
2.Przepisz pierwsze literki. W tym wypadku: zbdnno. Hasło jest już trudniejsze do odgadnięcia.
3.To nie koniec. Powiększ niektóre literki np. zBdnNo.
4.Zamień literki na znaki/liczby. zBdnNo --> zBdnN@, zB4nN0.

Teraz twoje hasło będzie bardzo ciężko złamać.

zabrali mi konto z vipem pomocy bananie proszee ratunku ;(


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości