Ankieta: Czy chcesz aby pomysły zostały dodane do serwera?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
66.67%
2 66.67%
Jestem neutralny.
0%
0 0%
Nie
33.33%
1 33.33%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xdmruczekxdPomysły.
#1
Cześć.
W tym wątku, chciałbym zawrzeć parę pomysłów z mojej strony, na ulepszenie serwera.
1. Zrobić kogoś takiego jak "Morderca". Trzymałby on żelazny lub drewniany miecz w ręce i chodził za graczami w uliczkach. Pojawiałby się on rzadziej niż np. podpalacz czy złodziej.
2. Lotnisko, na którym kupowałoby się bilety do innych miast jak Warszawa (XD), Londyn itp. ;p
3. Dać graczom możliwość chodzenia do lasu, w góry, niekoniecznie na wakacje ale żeby pokopac :p.
4. Przez miasto mogła by biec rzeka, a obok stałby młyn, w którym odbywałaby się praca młynarza.
5. Ogólnie poszerzyć miasto.

Dzięki za przeczytanie tego wątku i zapraszam do głosowania ;p.
#2
1. jest to nie konieczne po co morderca skoro podpalacz i złodziej wystarczy i tak jest dużo złodziej i podpalaczy, poza tym złodziej ma czasami miecz w ręce
2. To też nie wypali bo trza było by zrobić jeszcze jedno miasto A po co to komu Xd
3. chcesz kopać to do kopalni Smile Ale żeby zrobić lasy to dobry pomysł bo było by wtedy więcej podpalaczy
4. jak chcesz pracować jako młynarz skoro nie ma rolnika?? a jak nie ma rolnika to z skąd weżniesz pszenice? w publicznej kopalni nie wykopiesz hehe
5. miasto jest dość wielkie po co powiększać jak wszystko i tak nie jest zajęte?
#3
1.ciekawy pomysł PConfused junio podpalacze i zlodzieje respią sie tylko przy dzialkach,pozdro C;
2.Ciekawe,wzięte z prawdziwego życia,ale bardzo duzo pracy napewno z tym będzie
3.Zgadzam sie z junio,kopalnia jest poto aby kopać
4.Bardzo ciekawy pomysl PConfused junio rolników mozna zrobic jako mobów PConfused komu szkodzi dodać jeszcze jedną prace?
5.Zgadzam sie z juniem,miasto jest wystarczające,gdyby np byly wszystkie zajęte dzialki itp wszedzie chodziliby gracze i sie ciśli to by wtedy mozna bylo poszeżyć miasto :>



Pozdro <3



________________________________________
Wyklikane z mojej wyobraźni <3
#4
(20-09-2016, 10:50 AM)junio000 napisał(a): 2. To też nie wypali bo trza było by zrobić jeszcze jedno miasto A po co to komu Xd

Chodzi o to, że gracze mieli by dodatkowy cel gry. Dojście do innych miast itp. Były by inne waluty. 
#5
A jeśli chodzi o góry, to tam kopało by się rudy, bo jak wiadomo w kopalni trudno troche o węgiel Tongue.
#6
1. Ciekawe, jestem na tak.
2.Ojojoj... Duuuuużo budowania (Z resztą i tak banan nie zbudował tej mapy, widziałem ją pare lat temu na innym serwerze reallife)
3.Nie zgodzę się z tb, to jest Real Life a nie survival.
4. Bardzo dobry pomysł !
5.Tryb dopiero powstał i już poszerzać miasto? może za pare miesięcy ale teraz nie.
Ale masz plusa za pomysły Big Grin
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości