Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x_Pokemon_xPomysł Na Urozmaicenie BedWars.
#1
Cześć, ostatnio wpadłem na pomysł jak urozmaicić BedWars. Chodzi mi tutaj o dodanie "Drugiego Npc z Ulepszeniami." Co u takiego npc. Można by było zdobyć? Ulepszenie generatora surowców w swojej bazie, ostrość na każdy miecz, oraz ochronę 1 na każdą zbroję. Pomysłów jest wiele co można dodać do takiego npc. Np. jeszcze można trapa, który informuje, gdy ktoś wejdzie na twoją wyspę, albo efekt Haste 1. Można też przemyśleć nad dodaniem takiego czegoś, że gdy zakupisz spowolnione kopanie, to przeciwnik wolniej kopie bloki na twojej wyspie.

To jest tylko pomysł, więc proszę się wypowiadać co o tym sądzicie i czy to dla was miało by sens.

Pozdrawiam, Cześć Wink
#2
to jest na zagranicznych serwerach , ale jak autorzy się nie przyczepią to jak najbardziej Smile
#3
Hmm jestem oczywiście, że na tak.
Gram tam czasami i przyda się drugi npc.
Do tego wolnego kopania tez jestem na tak Będzie trudniej zniszczyć łóżko.
#4
@mati_strzelec, co ty opowiadasz, taki npc nie jest tylko na zagranicznych serwerach, bo w polsce też znajdziesz bedwars z takim npc.
Z resztą wiele serwerów w polsce ma serwery bedwars postawione na tej samej paczce, co nawet największe serwery premium Wink
#5
Dobry pomysł! JESTEM NA TAK!
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#6
W Polsce są takie bo było one kopiowane lecz spolszczone.

Lub były pisane oraz spolszczone.
#7
@refresh
Wypowie się ktoś z Administracji Serwera? Big Grin
#8
Może i nie jestem członkiem administracji
Ale wyrazę swoją opinie...
Pomysł fajny, grałem na różnych serwerach
Na których są 2 Npc i grało się lepiej Wink
Jestem na TAK Big Grin
#9
pomysł całkiem spoko i zapewne w przyszłości go zaakceptuje, na chwile obecną jednak mam zbyt wiele innych projektów w kolejce czekających na update (w tym także nowe edycje niektórych trybów na mcsurvi), więc ten temat z pewnością odejdzie na dalszy plan, nie mniej jednak pomysł jest całkiem dobry.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości