Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Pomysł :)
#1
Czesc,Jak widac w opisie mam super pomysł dla RealLife! Otóż są to bankomaty! Tak! komu się chce latac po calym miescie i szukac banku?! No wlasnie,Bankomat (chociaz jeden) mógł by się znalesc na spawn,Ale trzeba sobie wyrobic kartę płatniczą,A na niej by się znajdował nasz PIN do konta,Gdy wpiszemy PIN mozemy wybrac jaką kwotę mozna wyplacic!,Kartę możemy wyrobić w banku,Jezeli ten pomysł się przyjmie będe zadowolony Smile,To tylę,Mam nadzieję że ten pomysł się przyjmię,Liczę na dobre opinie nie tylko od administracji,Ale jak i od graczy!,Z góry dziękuję Big Grin

__________________________________________
Wyklikane z mojej wyobraźni <3
#2
Hmm..
Dobry pomysł ale karta płatnicza, czy da się wyrobić coś takiego?
Ogólnie jestem na tak.
#3
Hmm tzn pomysl okej nawet bardzo bo widziałem już na innych serwerach takie coś. Tylko bez karty, wystarczy ze dowód masz i tam będziesz mogl wpłacić / wypłacić hajs ze swojego konta a tak że zrobić przelew... A co myślicie o fotoradarach? ;d
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
Fotoradar chyba nie ;p
A ale te karty to ciezko by było pin ;p
Ale kartę dobrze by było żeby oddzielna była a nie ta sama co dowód. To by było urozmaicenie. Jak dla mnie pomysł wzięty z życia, więc na real life w sam raz

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#5
No fotoradary mogly by być i np policjanci dostawali by info na czacie ze ten i ten gracz lamia przepisy i gdy będą na 3 kratki od niego i wpiszą komenda załóżmy /areszt to dostają wynagrodzenie a zaaresztowany siedzi w więzieniu 1 min Smile juz widziałem coś podobnego na innych serwerach i dzialalo nawet spk Smile :3 ;P
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#6
No może może... ale bez aresztu, i wystarczy że sie zbliżysz do kgos a nie ze komenda

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#7
To wątek dot. mojego pomyslu a nie pogaduszki -.-
Ktos z administracji odpowie?
#8
zbędne, sam bank jest formą dodatkowego zabezpieczenia gotówki które tak naprawdę, wiele nie zmienia, stanowi jedynie dodatek który w samej grze nic nie zmienia.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości