Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xLugaPożegnanie. <3
#1
Rainbow 
Witam, wątek ten powstaje z jednego powodu. Jak widać w temacie wątku, odchodzę z administracji. Od dłuższego czasu jakoś nie mam zbyt ochoty wbijać na serwer, cóż mogę powiedzieć, wypaliłam się i tyle. Chce się jednak tutaj rozpisać, by podziękować bardzo ważnym dla mnie osobom, które na zawsze zostaną w moim serduszku. <3
Podziękowania głównie skierowane są do bardzo bliskiej mi osoby, Nali. Gdyby nie ona pewnie nie pomyślałabym nawet o tym, aby dołączyć do administracji oraz nie poznałabym wielu innych wspaniałych osób, także dla Ciebie Naluś największe i najszczersze podziękowania. <3 Zapamiętam wszystkie chwile przeżyte z Tobą, te dobre i złe. :3 To brzmi jakbym się żegnała na zawsze, śmieszne... ^^'
Dziękuje też JuQi (_Slodka_Julka_) za pokazanie mi jak zrobić i korzystać z bota muzycznego! xD Nasza pierwsza rozmowa była o tym, żeby pomóc mi zrobić bota muzycznego. <3
Dalejjjj... Anga! Dziękuje za wszystkie rozmowy i pomaganie w sprawach prywatnych, ty psychologu najlepszy! xD
Nysiu, Tobie tez bardzo dziękuje! <3 Jakby nie patrzeć Ciebie znam najdłużej, chyba podczas 5 miesięcy kiedy zaczęłam grać na serwerze poznałam Cię i się jakoś zaprzyjaźniłyśmy. <3 Te nocki przegrane na Anihilacji! Ahhh... <3 ;D
Teraz o trochę dalszych osobach.
Dziękuje TiTeczkowi/Egzey0 za poduczenie mnie troszku w sprawdzaniu, rozmowach, gry na sky warsach najlepsze! XD I zarabianie kasy tez pamiętne, a jak! B)
Frostowi, za wspólnie spędzony czas na TeamSpeak'u podczas starej edycji EHC i przebijania gildii nawet późnymi wieczorami! ^^
Zaborkowi i TeBowi, za to, że miał mnie któryś nauczyć budować, ale nie nauczył... ;c Smuteczek. Za spędzony czas na rozmowach na ts wieczorami! ^^ Zabor, jak będziesz chciał tą trumnę, to siostra załatwi. xD
Momolki! Odkąd się dostałeś do administracji lubię Ci dokuczać. xD Ale i tak Cię lubię, pamiętaj! ^^
Pozdrawiam też RedasaPro, pamiętam jeszcze jak goniliśmy stado malutkich owieczek, z którymi później skoczyliśmy i wszystkie zginęły. :< :3
Dziękuje tez administracji, która była i mnie dużo nauczyła, ale odeszła, a także tej, która jest aktualnie.
Bardzo dziękuje tez graczom za wszystkie rozmowy, pytania oraz nawet kłótnie. ^^ Z serwera odejdę, ale czasem może wbije. Na forum lubię przeglądać wszystko wiec raczej tutaj zostanę, ale będę rzadziej wchodzić, ale może niedługo coś wbije z pewnego powodu. ^^ To tyle i życzę wszystkim sukcesów. :3 A właśnie, jakbym miała się rozpisać co robiłyśmy z Nalą przez ten czas to można pisać to nawet z 3 godziny, a 3/4 wątku by o tym było, więc to co się działo zostanie naszymi wspomnieniami i tylko naszymi. :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#2
Też odchodzę z tego samego powodu ... nie mam już chęci grać w Minecraft'a ;/ Chciałabym podziękować Nali mojemu śmieszku :3, Lukuff za te piękne gierki na 1vs1 XDD, Nyzji za te miłe spędzone chwile, Zaborkowi za zabawy z Lukuff, Snickersowi za te gierki na Skywarsach, Momolkowi za oranie z EHC, Bananowi za te miłe odpowiedzi, Omexi za to że była dla nas jak Matka :3, Snowkowi za te dzikie Creepery oraz całej serwerowni i graczom Smile Dziękuje za współprace!
#3
Dzięki za wszystko, za to że świetnie się z wami współpracowało.
Za wszystkie chwile dziewczyny, a szczególnie Ci Luga za te 2 lata gry :*
Ale spokojnie tak szybko się mnie nie pozbędziesz, mam Twojego Fb, skype, ts, mc, wszystko. :3
#4
Nie zamierzam, spokojnie. <3 :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Ohh luka ;* Psycholog Anga do dyspozycji jak zwykle <3
Mam nadzieje ze na ts bedziesz -.-
pamiętasz nasze piękne kunie na latających płotkach ? NAJLEPSZE <3
No cóż od ciebie zaczeła się moja przygoda zeby dołączyc do adm a także staranie się
o rangę. Moja nauczycielko tyy.
Ale wszystko się kiedyś kończy :c Zaczyna się nowy rozdział w życiu, każdego z nas :c
Nic nie trwa wiecznie ,krótko mówiac.
Byłas moją Celebrytką w Adm XD i ty dobrze o tym wiesz kochana ;*
Bede miło wspominać nasze trollowanie (trolololo),
Nasze wygłupy , solówki ! :3 Byłas najlepsza i jesteś nadal.
Ta przygoda zaczeła się od ciebie , ty konczysz
wiec moja przygoda też sie kończy :C <3


*spam na fb* :3
#6
Bardzo miło się wspolpracowalo z wami :< żegnaj.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Luka ty i JuQi dużo zrobiłyście dla serwera. Nie zapomnę naszych przygód, mam nadzieję, że będziemy mieć taki sam kontakt jak wtedy, mam nadzieję, że o mnie nie zapomnisz :c, ale życzę Ci wszystkiego dobrego, wbijaj na TS

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]





#8
Było trochę spin między nami, lecz zapamiętam Was jako osoby odpowiedzialne, z którymi dobrze się pracowało.

Żegnajcie. :/
Gentleman will walk, but never run.
#9
Nie zapomne pvp na "moim serwerze". Nie zapomne tez wycisku jaki tam dostalem. Potem cos sie stalo i byla spina. Za co Cie najmocniej przepraszam. Potem chyba sie pogodzilismy. Zaczelismy czesciej pisac. Nigdy nie rozmawialismy. I to chyba byl blad.
Licze ze nie zapomniesz o mnie, jak ja o Tobie Natka.


#10
Trochę szkoda,ale dobrze was zapamiętam. ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości