Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nysia ツPożegnanie.
#1
Jak widać po nazwie wątku - odchodzę. Tak, wreszcie nadszedł wyczekany czas 1/3 graczy.

A tutaj macie link do podziękowań, bo nie chce mi się tego pisać 2 raz. ;3

*Dopiszę sobie tutaj osobę która pomagała mi i to bardzo. <3 *
*Patriko. :3


Aż nawet mi się pisać tego wszystkiego nie chce. xD



Może kiedyś się spotkamy, ale już jako gracz. :3
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#2
Nie nysia ;cc Żegnaj byłas dobrą moderatorką/jrmoderatorką Żegnaj
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#3
Cześć. :/
#4
No to Cześć. :c
#5
<3 LOVE <3
#6
fajna bylas w admi ale ta dzisiejsza przykra sytuacja... naprawce z jej powodu odchodzisz? jako administrator nie powinienes sie poddawac conajmniej moim zdaniem zapamietam cie jako fajna osobe mam nadzieje ze ty mnie tez
i zeby nie popelnic zadnego bledu ortograficznego to
ADIOS Nystka
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
Raki to nie był jej prawdziwy powód jest inny jeśli nie chciała o nim napisać to nie musiała
#8
Żegnaj. :c
Doing is better than saying.
#9
Dzięki za spędzony czas, za współpracę, za tyle lat znajomosci. Byłaś super Moderatorką, nawet jeżeli mówię to ja, ktoś za kim nie przepadałaś/przepadasz.
Powodzenia w życiu prywatnym.
#10
Żegnaj Nysiu ;c
Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz..
Nie powiem, przykro mi jest że odchodzisz, dziękuję ci za pomoc, i ogólnie za wszystko co dla mnie zrobiłaś. Choćby za te rozmowy na snapchacie Smile Byłaś niezastąpioną moderatorką, i spora luka w admnistracji po Tobie zostanie



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości