Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
r0thing[PVP CLASSIC] Prośba..
#1
Cześć, chciałbym prosić administracje o przypilnowanie Helpera __SZAMAN__. Dlaczego? Ponieważ Helper powinien pomagać, a SZAMAN tego nie robi wiem, że nie mam dowodów, ale chciałbym podać parę przykładów z resztą paręnaście graczy może potwierdzić, że tak jest..

1. Nie reaguje na skargi graczy na czacie (wiem, że można zrobić skargę na forum, ale skoro jest Helper, oczywiście aktywny to po co robić skargę??) np. wczoraj prosiłem o sprawdzenie/zbanowanie gracza oczywiście cheatera , a on do dzisiaj nie ma blokady.. Chce dodać, że nie tylko ja o to prosiłem, a jakieś 5 graczy.

2. Szaman nie raz wyjdzie bić się na mapę Afrodyzjak, lecz nie tak jak każdy, a ze zbugowanym /v, mimo licznych próśb zabijał i nabijał /ks nieuczciwie nawet parę graczy prosiło go o to żeby postarał się go wyłączyć, albo chociaż nie zabijać innych nieuczciwie on to zwyczajnie ignorował..

3. Ostatnio też jak gracze pisali z prośbą o pomoc szamana, to on zwyczajnie pisał, że go nie ma i tak co parę minut. Jeden gracz nawet chciał pokazać, że szaman nie sprawdzi / zbanuje cheatera (widać przecież że bije każdego do okoła, a poza tym ile to się tepnac>zobaczyć>zbanować??), ale za słowa banować co chwilę mógł..
#2
Podważenie argumentu nr.1: Skąd wiesz ze w danej chwili byłem aktywny ? Poza tym jeśli widzisz że nie odpisuje to zawsze możesz wejść na specjalny kanał na TS3 i zgłosić cheatera i to że nie reaguje albo napisać wspomnianą skargę na cheatera na forum.

Podważenie argumentu nr.2: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że nie wiem czy /v jest zbugowane czy nie. Poza tym niektórzy mają pretensje jak podczas walki relogam /v ale robię to jak mnie proszą inni gracze informują o tym że /v mi się zbugował.

Podważenie argumentu nr.3: Niestety nie mogłem wziąć na sprawdzanie gracza ponieważ miałem spotkanie rodzinne ale za słowa mogłem banować w tamtym momencie. Poza tym nie wiem dlaczego masz pretensje ze banuje za słowa, chyba że nie czytałeś regulaminu serwera link: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Regulamin-...wer%C3%B3w

Jeśli nie zgadzasz się z moją odpowiedzią to proszę o dostarczenie dowodu jak takowych nie posiadasz to pisanie tego typu "Próśb" jest bezpodstawne.

Ps. Jeśli masz trochę odwagi zapraszam na rozmowę na TS3 w tej rozmowie wytłumaczę ci wszystkie z moich odpowiedzi i odpowiem na wszystkie pretensje skierowane w moim kierunku.
#3
nr1 ; Może stąd, że banowałeś graczy i ich sprawdzałeś?? Pisali Ci żebyś sprawdził to sprawdzałeś każdego oprócz właśnie tych cheaterow bo graja do dzisiaj bez blokady, a na teamspeaka nie wchodzę nie bo nie umiem go obsługiwać

nr2 ; Dobrze, ale jeśli gracze ciągle piszą "SZAMAN nie bij na /v" itd to chyba możesz przestać? Bo wygląda to tak : gracz wchodzi na mapę Afrodyzjak> ginie od niewidzialnej siły (to nie była miksutra niewidzialność i)> nie wie co się dzieje. I tak w kółko..

nr3 ; Co do spotkania, ok. I nie mam pretensji do tego, że banujesz za słowa bo wiem, że jest to karane banem..
#4
Podważenie argumentu nr.1:2 : Jak sam napisałeś banowałem i sprawdzałem innych graczy. Poza tym nie mam obowiązku sprawdzać każdego gracza jakiego nick dostane. Jeszcze przy okazji chciałbym znac nick tego cheatera który nie został zbanowany.

Podważenie argumentu nr.2:2 : Moje logi były sprawdzane przez opiekuna administracji z nich wynikało że nic źle nie robiłem z /v ani nie ignorowałem próśb o relog ani nie wchodziłem na /v podczas walki.

Nadal czekam na przedstawienie dowodów.
#5
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości