Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XonioPROPOZYCJE
#1
Krótko na wstępie, na serwerze gram od niedawna, i zauważyłem, że kilka rzeczy wymaga poprawy i tutaj postanowiłem je wypisać.
1. Dodanie komend /mute /jail /kick. Dlaczego? Otóż, gdy wszedłem na serwer sprawdzałem czy posiada on cenzurę, zostałem najpierw upomniany, następnie dostałem [b]BANA[b]. Na "normalnych" serwerach dostałbym najwyżej mute, ale nie bana, ludzie proszę was... To bardzo zniechęca gracza do gry, lepszym rozwiązaniem byłoby /mute, chyba, że czegoś nie rozumiem, w takim razie proszę mnie uświadomić.
2. Dodanie cenzury. Na serwerze grają młodsze osoby i nie oszukujmy się, gdy zobaczą coś takiego będą to powtarzać itd.(wiecie o co chodzi)
3.Naprawienie błędów na trybach. Zauważyłem, że na trybach występują błędy, ale zamiast je naprawiać tworzone są kolejne tryby... Jest to przynajmniej dla mnie bez sensu, trybów macie ogrom, a graczy brak... Zajmijcie się tym co macie i będzie okej.
4. Jeśli jest problem z utrzymaniem serwera(co nie jest łatwe, wiem jakie to koszty) to można dodać więcej możliwości np. kolorowe nicki itp.
Jak na razie znalazłem tyle "błędów"/propozycji, wszystko wywnioskowałem po godzinnej rozgrywce na serwerze. Jestem pewien, że znalazłbym tego więcej, ale z uwagi na godzinę, nie mam do tego głowy... Mam nadzieję, że wątek trafi do właściciela, albo jakiejś "szychy" z grona administracji. I to jest tylko moja opinia, być może ktoś mnie oświeci, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Dziękuję i pozdrawiam. Smile
#2
Z punktami 1,2,3 sie zgodzę . Z 4 dla mnie mogli by zrobic wiecej rang... Koszty są a graczy mniej. Często jeśli chodzi o rangi są pomijane takie tematy
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Jest komenda : Mute,kick
Mute dają tylko gdy spamisz pomimo tego że zostałeś upomniany . A kick gdy spamisz a nie zostałeś upomniany.
2. Zgodzę się.
3. Każdy serwer ma błędy, trudno niektóre rozwiązać.
4. Dodanie vipa na każdy tryb jest dobrym pomysłem.
#4
To tak postaram ja się wypowiedzieć:

1.Co do komend /kick /mute są to zbędne komendy. Gracz dostający mute od administratora na godzinę/pół i tak potem będzie wyzywać.
Bo jedyną "karą" jest brak możliwości pisania na chacie, co innego z banem. Jeżeli takowy gracz nie będzie mógł grać na serwerze bo złamał regulamin to raczej następnym razem będzie się pilnować by znowu czegoś nie przeskrobać.

2.Dodanie cenzury też dużo nie pomoże, można ją w łatwy sposób ominąć chociażby stawiając kropkę w połowie słowa.

3.Błędy staramy się wyłapywać i naprawiać w miarę możliwości.Tych co nie jesteśmy w stanie zgłaszamy do Kalisa/Banana.
Widzisz jakieś bugi? Zgłoś je na forum bądź jakiemuś administratorowi na ts3. Samo pisanie że bugów jest sporo nie podając żadnego jest zbędne.

4.Moim zdaniem bez sensu, kolorowe nicki? Serio? Od czego jest kupno vipa.
@up co do kupna vipa to o ile się nie mylę jest taka możliwość na każdym trybie.

To tyle z mojej strony.
#5
@up
Aby mieć vipa na całym serwerze to trzeba wydać ponad 100zl . Chodziło mi o to aby za każdym kupnem VIP otrzymuje się go na mcs i jego trybach.
#6
Kolorowe nicki? Dla mnie dobry pomysł.
Co jak co, ale Banan czy Kalis mogliby rozwinąć ten serwer. Z tego co zauważyłam siedząc na różnych serwerach, gracze przechodzą tam. Ostatnio spotkałam osobę na pewnym serwerze, która kojarzyła mnie z Administracji. Dowiedziałam się od niej, że wtedy Administracja faworyzowała graczy. Przepraszam, 1/4 graczy.

Komenda ./mute ? Na serwerze jest, ale czy ktoś jej używa? Nie. Na dobrą sprawę gracz może dostać mute na 1-2h a jeżeli dalej będzie obrażał czy coś podobnego - Ban na 30-1h.

Komenda ./kick ? Również istnieje jak komenda wyżej. Ale Administracja korzysta tylko i wyłącznie z komend do banowania czasowego albo permanentnego.

Na serwer również można wprowadzić więcej kont VIP. Ale to już zależy tylko od Właścicieli.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Moja kolej :
1. To co poprzednicy, są takie komendy itd jednak moja opinia jest taka że lepiej by było gdyby administracja tego używała.
2. Słaby pomysł, niby kiedyś taki był i sie nie sprawdził, połowa graczy była zirytowana.
3. Nic nie poradzisz.. Nawet gdyby tryby wstrzymały produkcję, i tak nie znaleźliby tych bugów (na 90%).
4. I to jest genialny pomysł. Niby se tu Quarianto uważa że to słabe a wiesz co ci powiem? Chętnie kupiłbym taki kolorowy nick za max 10zl.
#8
Ja sie wypowiem krótko co do komend /mute i /kick. Skoro nie chcesz mieć bana to po co przeklinasz albo kogoś obrażasz?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości