Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marcin8347PROBLEM McSurvi.pl - RPG
#1
Od ostatniego czasu, jak gramy z kolegą na serwerze McSurvi.pl na RPG wywala co jakies 10-20minut, nie jest to afk , ponieważ wywala nas w trakcie walki jak ekspimy [Obrazek: sad.gif]

Proszę o rozpatrzenie mojej Uwagi
Z góry Dzięki! [Obrazek: biggrin.gif]
#2
Drogi użytkowniku dziękujemy za zgłoszenie, twój wątek został podesłany do osób z wyższej administracji Smile
#3
też to kolego zauważyłem że na mcsurvi jest jedyny serwer rpg który ma regularne restarty (na mineserwer i minefox tych problemów nie ma) - wynika to z pewnością z błędu mapy (błędnego chunka) - jednak takowe miejsce musi nam wskazać gracz który je odnajdzie - krótko mówiąc po wejściu w pewne miejsce gdzie jest uszkodzona mapa serwer się restartuje, jeśli ktoś z Was je zobaczy proszę to zgłosić a na pewno zostanie to naprawione.

Nie ominie też mała nagroda osoby która zgłosi takowe miejsce Smile
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#4
A nie można wgrać mapy z serwera na którym jest dobra i się nie buguje?
#5
Przekopiowanie raczej nie wchodzi w grę, bo pozostaje konfiguracja. Sprawdziłem wczoraj wszystkie expowiska oprócz otchłani, jednak wszystko było ok.
Obstawiam że martwy chunk jest na którejś z działek.
#6
Piotrovsky, ja mam trochę podejrzenia, że to na expowisko 0, ponieważ tam wywaliło mnie ok. 3razy a na dodatek jak robilem ten Quest Zabij 800zombiakow, to resetowało go...
#7
Czy bylo jakies konkretne miejsce? Przelecialem przez to expowisko i nie mialem problemu, ale zobacze jeszcze raz wieczorem dodatkowo aktywuje sobie to zadanie.
#8
Posiedziałem trochę na tym expowisku, po innych też, mam aktywne zadanie z zombie - nie widziałem problemów. Trzeba szukać dalej.
#9
RPG już nie wywala a przynajmniej ja nie zauważyłem by ostatnio wywalał
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości