Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piotr_1234POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#1
Ktoś mi się wkradł na serwer MCSURVI I MI ŻNISZCZYŁ WSZYSTKO PLSS IP -29;-45
#2
Serdecznie proszę Administrację o pomoc w odzyskaniu konta dla gracza Piotr_1234.Gracz o nicku : wons włamał mu się na konto co sam widziałem...poniszczył mu działki ! Dowodem na to ,że to jego działka są choćby same tabliczki z nickiem Piotr_1234....na dachu golemiarki,którą kiedyś sam mu ją robiłem ! działka -29;-42 !
Na działce obecnego właściciela "złodzieja" nikt obecnie nie jest dodany.Daję 100% pewność ,że gracz Piotr_1234 nie kłamie i chce bardzo odzyskać swoje konto.Sam tą działkę kiedyś budowałem więc wiem,że to było włamanie !
#3
(24-11-2017, 10:24 AM)univerek napisał(a): Serdecznie proszę Administrację o pomoc w odzyskaniu konta dla gracza Piotr_1234.Gracz o nicku : wons włamał mu się na konto  co sam widziałem...poniszczył mu działki ! Dowodem na to ,że to jego działka są choćby same tabliczki z nickiem Piotr_1234....na dachu golemiarki,którą kiedyś sam mu ją robiłem ! działka -29;-42 !
Na działce obecnego właściciela "złodzieja" nikt obecnie nie jest dodany.Daję 100% pewność ,że gracz Piotr_1234 nie kłamie i chce bardzo odzyskać swoje konto.Sam tą działkę kiedyś budowałem więc wiem,że to było włamanie !

Tak to prawda, ale chciałbym żeby administracja równiesz odwiedziła moje działki które też zniszył ip -29;-42,-29;-45 i -33;-41.
Dajcie mu bana na zawsze !!!
#4
Jezeli nie miales konta premium/VIPa tonie masz szans na odzyskanie konta.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#5
DylanPL on miał konto premium serio prosimy was o pomoc administracjo
#6
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Straci%C5%...formacjami
W tym temacie są niezbędne informacje do uzyskania nowego hasła. 
#7
(24-11-2017, 12:04 PM)DylanPL napisał(a): Jezeli nie miales konta premium/VIPa tonie masz szans na odzyskanie konta.

Miałem
#8
Zająłem jego działke ponieważ sam mi kazałes

Piotr_1234 Napisał weź moją działke moge ci ja nawet oddać
#9
(24-11-2017, 01:53 PM)wons napisał(a): Zająłem jego działke ponieważ sam mi kazałes



Piotr_1234 Napisał weź moją działke moge ci ja nawet oddać

Co kłamco dawaj hasło na moje konto lub ide do admina.
#10
Ja ci się nie włamałem

Sam mi napisałes Weź se tą działke

Ja ci oddam nią jak chcesz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości