Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristo07POMOCY!
#1
Witam, od jakiejś godziny mam pewien WIELKI problem który mi uniemożliwia grę w Minecrafta :C
Otóż: Wszystko na screenach, dodam tylko że to Brązowe coś z któregoś screena to Kamień ;-;
Cały obraz mi tak miga, czasem wszystko znika a czasem jest normalnie albo się robią brązowe Chunki
Ktoś wie jak temu zaradzić??
+ Nigdy wcześniej tak się nie działo, tylko dziś (Dzisiaj też miałem aktualizację Systemu Windows10)
+ Używane Modyfikacje: TooManyItems, OptiFine, ArmorStatusHUD, Directions, StatusEffect HUD, Forge, bskrps Core (Coś w stylu Forge, ale do tych modów Armorstatus itp) i DamageIndicators
+ Właśnie mi się wyłączył Minecraft (tak sam z siebie)
+ Gdy wyłącze TexturePacka dzieje się to samo
+ Próbowałem wyłączyć i włączyć Komputer


Załączone pliki Obrazki
       
#2
Spróbuj przeinstalować minecrafta od nowa,lub twój obecny minecraft gryzie się z Windows10.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
Raczej ta 2 opcja, bo dzieje się tak od ostatniej (dzisiejszej) aktualizacji Windowsa 10 ;/
#4
Ja na twoim miejscu bym zmieniła launcher zdecydowanie, lepiej to, o wiele szybciej niż szukanie igły w stoku siana.
#5
Ok spróbuję pograć na innym Launcherze, może pomoże
#6
Mialem tak jak sie bawilem usyatawieniami grafiki w mc. Zmień odleglosc renderingu lub sposob ladowania chunkow

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#7
Nic nie pomogło, ale z jednej strony dobrze bo w szkole się juz smiali z tych co grali w MC a także zacząłem grac w WoT'a i się naprawdę fajnie gra, ale tez szkoda bo to były spoko czasy tak SB grac w MC, może jak juz tego błędu nie będzie to wrócę na serwer, Żegnam (?)

Wysłane z mojego D455 przy użyciu Tapatalka
#8
Mnie tak szybko ni splawisz...
Zresetuj uatawienia graficzne mc

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#9
To też nie działa ;/

Wysłane z mojego D455 przy użyciu Tapatalka
#10
To usun assets, config, libraries i versions
(To od nowa pobierze pliki gry, wiec problem powinien sie usunac)

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości