Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kristo07POMOCY!
#11
na moim komputerze tez dzialo sie cos takiego widzialam co jest pod ziemia(?) tez mam windows 10 i tak robi sie ciagle jak wchodze u mojego brata na windows 7 jest juz dobrze po prostu na w10 tak jest ;-;
#12
(18-05-2017, 06:29 PM)rykeł napisał(a): na moim komputerze tez dzialo sie cos takiego widzialam co jest pod ziemia(?) tez mam windows 10 i tak robi sie ciagle jak wchodze u mojego brata na windows 7 jest juz dobrze po prostu na w10 tak jest ;-;

To nie jest wina windowsa 10 ponieważ ja go mam i mi działa.
#13
(18-05-2017, 06:29 PM)rykeł napisał(a): na moim komputerze tez dzialo sie cos takiego widzialam co jest pod ziemia(?) tez mam windows 10 i tak robi sie ciagle jak wchodze u mojego brata na windows 7 jest juz dobrze po prostu na w10 tak jest ;-;
Na windows 10 często są aktualizacje (pewnie masz włączone automatyczne aktualizowanie) przez co może mc ci tak laguje że widzisz przez ściany.
#14
Poki nawet nie masz pojecia o tym ze na win 10 nie da sie aktualizacji wylaczyc, to moze nie wypowiadaj sie w takich sprawach.
Zeby to mialo jakis wplyw na mc to windows musialby wprowadzic jakies zmiany w .minecraft...
Najczesciej aktualizajca zmienia cos tylko w folderze Windows.


każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!
#15
aha
problem rozwiazany xdd
mialem ustawione renderowanie chunków na "Multi-verse" a nie na normalne...
szumiel miał racje, szkoda ze po takim czasie to ogarnalem i zobaczylem ze napisal o tych chunkach xddd
#16
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości