Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KickerPAPA ~POKEMON
#1
Okey, cześć.
Jak wiecie mam bana na forum niestety. Wsumie ban jest słuszny. Nie będę prosił o Unbana, bo jest to bezsensowne... Tak samo jak i na serwerze. Wiem cheatowałem. Sory dla wszystkich....

Tak przy okazji raz wywalilo mnie z serwera z powodem na czerwono "Wykryto nie pokąjące/dziwne działanie z twojego klienta dla serwera czy jakoś tak..." O co w tym chodziło NWM, ja poprostu cheatowałem. - Jak ktoś wie to może napisać pod spodem. /Serio jakby ktoś napisał bo szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem z Flary [Cheat] i nie wiem czemu taki dziwny "KICK DOSTAŁEM" - WIEM TYLE, ŻE ODPALIŁEM NA RAZ WIĘKSZOŚĆ CHEATÓW... Xd [ALE PLISS POWIEDZCIE CZEMU MNIE WTEDY KICKLO Z TYM DZIWNYM PODOWEM!!!]

@EDIT: Mądry ja... #Przecież jak cheatowałem to logiczne, że wywalił mnie antycheat...
Jeszcze raz sory, za cheaty.

Wybaczcie, siema.

~Xx_Pokemon_xX
#2
Pa...
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#3
Myślę, że sprawa wyjaśniona.
Zamknijcie post.

Spokojnie do nikogo, żalu nie mam, że perma "dostałem." Będę i tak lubił McSurvi.pl i wspominał świetne chwile które tutaj spędziłem.

Siema.!
#4
Pa.... Sad
#5
Nie poznałam Cie... Ale słyszałam o tobie same dobre rzeczy.. To logiczne każdy popełnia błędy, więc nie ma się co obwiniać. Może jak będzie unban all to wrócisz c: ,a na razie to 3maj się!
Papatki ^^
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości