Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suuchy[Odrzucone] unban
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: suuchy
2) Data i godzina nadania kary: January 06, 2021, 17:09
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Tak (mute)
4) Opis sytuacji: Złamałem regulamin ale żałuję.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Chciałbym dostać unbana ponieważ lubię grać na tym serwerze i mam wielu znajomych z którymi spędzam czas.
6) Treść Bana: Wykorzystywanie mk
7) Osoba banująca: Kiciek37
#2
Szczerze? To chyba wątpie w to, że żałujesz swojego błędu patrząc na to, że zrobiłeś jeszcze jedno konto, na którym zbierałeś itemy. Dodatkowo wykorzystałeś moment, kiedy byłam zajęta robieniem eventu z myślą, że nie widzę tego co piszesz do kolegi i przez moją nieuwagę bana dostała osoba, która nic nie zrobiła.

Cytat:[17:12:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Hiyome -> Hiyome4] ty chciales robic "to" kiedy na serwie jest tyle osob i kiciek xD
[17:12:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Hiyome4 -> Hiyome] skad mialem widziec ze event bedzie?
[17:12:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Hiyome4 -> Hiyome] wykorzystalem to ze kiciek byla zajeta
Jeszcze nie wspominając o tym
Cytat:[17:16:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [Hiyome4 -> Hiyome] myslalem ze kiciek glupsza jest

Cytat:5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Chciałbym dostać unbana ponieważ lubię grać na tym serwerze i mam wielu znajomych z którymi spędzam czas.
Cytat:[17:30:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [suuchy2 -> Hiyome] tak szczerze gram tu dla fanu i wyjebane w zdanie innych da mi UB i tyle
[17:30:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [suuchy2 -> Hiyome] mowie ci
[17:30:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [suuchy2 -> Hiyome] dostane ub
[17:30:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [SS] [suuchy2 -> Hiyome] 100%

Odrzucam.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości