Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_wajder_[UNBAN]
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: wajder
[b]2) Data i godzina nadania kary: 13.07.2019 00:01
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Nie, nigdy nie byłem
[b]4) Opis sytuacji:Kopię sobie na kopiarce, która znajdowała się na spawnie. Ustawiłem sobie 3700 DPI, aby było szybciej, a w dodatku zakupiłem efekt Haste II. Zacinałem się w blokach, ale nie chciałem marnować efektu, więc robiłem to nadal. Nagle wywaliło mi ekran, że dostałem bana. W dodatku przed banem doświadczałem problem z połączeniem, przez co mogłem się zacinać w blokach
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Chcę dostać unbana, ponieważ wykopałem 80 tysięcy bloków w parę dni, z czego byłem bardzo zadowolony. Ponadto zrobiliśmy gildię ze znajomymi, którzy potwierdzą, że nie korzystałem ze wspomagaczy, gdyż byli wtedy ze mną. Zrobiłem połowę armora na wszytkie możliwe efekty i uzbierałem mnóstwo pereł. Bardzo źle się czuję w związku z tą sytuacją. W dodatku nawet cheatów nie potrafię pobrać. Pół dnia próbowałem porozmawiać z administracją, lecz nikt nie odpowiadał. Potwierdzą to inni gracze.
b]6) Treść Bana: ZOSTAŁEŚ ZBANOWANY NA TYM SERWERZE! JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ DRUGĄ SZANSZĘ WYŚLIJ SMS MCSBAN.wajder na numer 92045 SKLEP: (LINK) JESTES ZBANOWANY OD 2019-07-13 NADANY PRZEZ ZaboreQ POWÓD: CHEATY JESTEś ZBANOWANY NA ZAWSZE! MOŻESZ SIĘ ODWOŁAĆ (LINK)
[b]7) Osoba banująca: Zboreq

Pozdrawiam!
I liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

Kolejne powody:
1. Dzisiaj gildię założyłem.
2. Nie potrafię cheatów zainstalować.
3. Mam świadków.
4. Po co bym gildię zakładał, jakbym wiedział, że bana dostanę.
5. Nie pisałbym tego, gdybym miał cheaty.
6. Kolega mi mówi, że moje kopańsko wyglądało dziwnie, ale osoba, która mnie zbanowała nie skontaktowała się ze mną nawet.
7. W dodatku nie miał prawa stwierdzić, że używam wspomagaczy, po 6 minutach z efektem "pośpiech 2". To chyba oczywiste, że z najlepszym kilofem działa to szybciej niż na creativie.

Tyle powinno wam wystarczyć. Proszę się ze mną skontaktować w razie pytań na e-meila: szymek411@interia.pl w
#2
Twoje kopańsko nie dość że na sprawnie to przy kilku normalnie kopiących graczach wyglądało bardzo podejrzanie. Jako iż się ładnie wytlumaczyłeś to dam ci drugą szanse. I radzę nie kopać więcej w taki sposób bo możesz zostać zaproszony na sprawdzanie, lub jak w tym przypadku, zbanowany ;p
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości