Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mixeron222[Odrzucone] [UNBAN] mixeron222
#1
mixeron222

2018-10-03 14:25

Nie byłem wcześniej karany.

Chciałem nakopać trochę surowców na stoniarce, odszedłem od komputera na max 5 minut po coś do jedzenia ale chciałem żeby surowce się dalej zbierały, więc zablokowałem klawisz kopania i odszedłem od komputera, po powrocie zastałem ekran z minecraft'a informujący mnie o tym że zostałem zbanowany na waszym serwerze.

Chciałbym otrzymań unbana ponieważ dobrze mi się gra na waszym serwerze i zajmuje mi to mile wolne chwile, doświadczyłem również, że serwer jest nawet rozbudowany, moderacja i administracja koleżeńska a tryby znakomite.

Informacja o zbanowaniu
możliwość drugiej szansy za SMS
data zbanowania, banujący i ,,powód: kopanie na AFK,,
Informacja o rzekomym zbanowaniu na zawsze

Banujący: EvilekPL
#2
Mixeron222 widzę że ktoś nie czytał regulaminu ale spokojnie przytoczę ci fragment:
"Na serwerze zabrania się posiadania na komputerze wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszelkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich posiadania jest równoznaczne z ich używaniem. Zabroniona jest również rozgrywka bez ingerencji gracza (np. kopanie podczas bycia nieobecnym)". Spójrzmy na sam koniec gdzie jest jasno napisane że nie można coś takiego robić. Ban słuszny. Polecam albo się odbanować albo zrobić nowe konto i kontynuować swoją przygodę tylko następnym razem ostrożniej. Zapraszam do ponownego zapoznania się z regulaminem.
Pozdrawiam EvilekPL
#3
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości