Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jacek726[Odrzucone] [UNBAN] jacek726
#1
nick:jacek726
Data i godzina nadania kary:03.10.2018
Opis sytuacji:Dostałęm bana za cheaty i mogę udowodnić że nie miałem nigdy czitów
Wytłumaczenie:Mam bardzo dużą ilość osób które potwierdzi moją sytuacje około 5/10 osób które poprze moją nie winość
Powód kary: Cheaty
#2
Wstaw ss bana.
#3
Przepraszam że nie wrzuciłem screenshota ale spróbuje go jak najszybciej wrzucić
#4
Ban ode mnie, więc już tłumacze.
Dostałam zgłoszenie na TeamSpeak'u, że cheatujesz, więc przyszłam na tryb i co zobaczyłam? Jak ładnie wleciałeś na bloki, żeby uciec przed walką. 
Nie opłaca mi się w ogóle ciebie sprawdzać, bo cheaty było widać perfidnie.
Z mojej strony UnBana nie dostaniesz.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#5
To prawda kilka razy wywaliło go za aure i latał na flay !
Więc Jacek jakim cudem chcesz dostac bana jak nawet administrator widział cb jak latałeś ?!\

Pozdrawiam Kiciek37
#6
Kiciek37 nie uciekałem przed walką tylko pisałem to koleżabnki żeby powiedziała żeby jej sojusznik mnie nie bił a latać na waszym serwerze nie można Jak ktoś latał na spawnie to go wywołało więc to było by nie realne żebym latac na fly.A do tego szybko wchodzenia na blok po prostu bił mnie gracz i le ciałem na te klocki i dlatego tak szybko wchodziłem .
Mam jeszcze 10 graczy którzy postawią na mnie nie że nie miałem rzadnych czitów a po zatym i tak jakbyś mnie sprawidził to i tak byś mnie zbanował bo mam za słaby komputer i nie działa mi ts i żadnę cheaty jak chcesz mogę ci wysłac filmy jak spróbuje pobrać jakieś cheaty zobaczysz że po prostu mam za słabego kompa i nie mogę nic instalować ledwo zainstalowałem Lunchera
#7
W takim razie Jacek nie powinnaś bać się sprawdzania porostu poproś administrację o sprawdzenie chyba że już jest zapuźno mogłeś juz usunąć cheats więc wiesz zależy od administracji ! :p pozdrawiam
#8
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości