McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
  • Forum
  • Użytkownicy
  • SKLEP SMS/PSC
  • BANY
  • Zaloguj się
    Login/Adres e-mail:
    Hasło: Nie pamiętam hasła
     
    • Logowanie
    • Rejestracja
McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 › Forum Ogólne › Skargi / Odbanowania › Archiwum v
« Wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 ... 570 Dalej »
› [Odrzucone] [UNBAN]
Nowa Zawartość


Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[Odrzucone] [UNBAN]
Kacperk12 Offline
Zarejestrowany/a
*
Zarejestrowany
Liczba postów: 14
Liczba wątków: 11
Dołączył: Jul 2020
Reputacja: 0
#1
15-01-2021, 07:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2021, 08:04 PM przez Kacperk12.)
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Keeck
2) Data i godzina nadania kary: 15.01.2021 Godzina 20:10
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Muty
4) Opis sytuacji: Biłem się na mapie texas i nagle rzuciło się na mnie 3 graczy ponieważ miałem wysoki ping zacząłem bugowac się w klocku, przez co wyrzuciło mnie do lobby. Gdy gracz dezynfekator_ na multi koncie pisał z Modem KacperPOL Mod napisał że widział całą sytuację co moim zdaniem jest niemożliwe, ponieważ bana dostałem około 20 minut po tym gdy wyrzuciło mnie przez wysoki ping dostałem moim zdaniem niesłusznego bana. Jeśli mógłbym spytać jak naprawdę KacperPOL widział sytuację czy mógłby powiedzieć dokładne miejsce gdzie to się wydarzyło.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Chcę dostać unbana ponieważ sporo już gram na tym serwerze i poświęcam dużo czasu na różnych trybach, wielokrotnie kupywalem vipy na pvp classicu i chcę dalej się rozwijać na tym serwerze. Uważam że ban jest niesłuszny.
6) Treść bana: Bugowanie acc
7) Osoba banująca: KacperPOL
Szukaj
kamil22 Offline
Zbanowany
Zbanowany
Liczba postów: 49
Liczba wątków: 39
Dołączył: Jun 2020
#2
15-01-2021, 08:05 PM
Potwierdzam, że pisałem z KacperPol i powiedział że widział sytuację. Chciałbym zaznaczyć że gracz klucu bez żadnej skargi tylko najprawdopodobniej na /msg napisał do Moda a on zamiast kazać napisać skargi zobaczył to. Prawdopodobnie klucu jest faworytem KacpraPola.
Szukaj
KacperP0L Offline
Moderator
****
Moderator
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 5
#3
15-01-2021, 08:14 PM
Co? czy ty czytasz co ty napisałeś? Zbugowałeś sie w klocku okej. Tylko sprawa wygląda całkowicie inaczej. Widziałem jak się biłeś, i co robiłeś. Mówisz, że miałeś duży ping? a to bardzo ciekawe...
Cytat:[19:53:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AAC] CONSOLE: Keeck in texas seems to be moving too quickly (ping = 17, tps = 19.71) 
Natomiast wiadomość wyżej pokazuje ile tak naprawdę miałeś pingu.
Zbugowałeś się w klocku? widziałem, że sam zacząłeś bugować AC tylko po to, żeby nie umrzeć od "3 osób" które cię biły.
A bana nie dostałeś 30min tylko 15 min po całej akcji, ponieważ cie obserwowałem.

Unbana nie uzyskasz.
Szukaj
Kiciek37 Offline
g.мod
****
Global Moderator
Liczba postów: 1,940
Liczba wątków: 179
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 148
#4
15-01-2021, 08:24 PM
(15-01-2021, 08:05 PM)kamil22 napisał(a): Potwierdzam, że pisałem z KacperPol i powiedział że widział sytuację. Chciałbym zaznaczyć że gracz klucu bez żadnej skargi tylko najprawdopodobniej na /msg napisał do Moda a on zamiast kazać napisać skargi zobaczył to. Prawdopodobnie klucu jest faworytem KacpraPola.

Może i jest to prośba o unbana do Kacpra, ale wypowiem się co do Twojej wypowiedzi. Nie wiesz, ale wypowiadasz się w tematach, gdzie nie masz zupełnie racji. Dodatkowo prosiłabym Cię o zapoznanie się z zasadami działu skarg, bo to że jest Twoim kolegą i potwierdzasz jego wersję, którą napisał w prośbie, nie jest żadnym dowodem na to że tak było. Nie wspominając, że niejednokrotnie na serwerze oskarżasz innych administratorów o faworke, kiedy ty dostaniesz bana, bo ktoś potrafi dać dowód na którym widać jak łamiesz regulamin serwera, a ty jedynie piszesz puste słowa, które nie do końca mogą być prawdą. 
[Obrazek: JDj1GLR.gif]
Szukaj
KacperP0L Offline
Moderator
****
Moderator
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 5
#5
15-01-2021, 08:24 PM
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Szukaj
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 


  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Aktualny czas: 14-04-2021, 10:49 AM
MyBB Skin by X3nO


Tryb normalny
Tryb drzewa