Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kacperk12[Odrzucone] [UNBAN]
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Keeck
2) Data i godzina nadania kary: 15.01.2021 Godzina 20:10
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Muty
4) Opis sytuacji: Biłem się na mapie texas i nagle rzuciło się na mnie 3 graczy ponieważ miałem wysoki ping zacząłem bugowac się w klocku, przez co wyrzuciło mnie do lobby. Gdy gracz dezynfekator_ na multi koncie pisał z Modem KacperPOL Mod napisał że widział całą sytuację co moim zdaniem jest niemożliwe, ponieważ bana dostałem około 20 minut po tym gdy wyrzuciło mnie przez wysoki ping dostałem moim zdaniem niesłusznego bana. Jeśli mógłbym spytać jak naprawdę KacperPOL widział sytuację czy mógłby powiedzieć dokładne miejsce gdzie to się wydarzyło.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Chcę dostać unbana ponieważ sporo już gram na tym serwerze i poświęcam dużo czasu na różnych trybach, wielokrotnie kupywalem vipy na pvp classicu i chcę dalej się rozwijać na tym serwerze. Uważam że ban jest niesłuszny.
6) Treść bana: Bugowanie acc
7) Osoba banująca: KacperPOL
#2
Potwierdzam, że pisałem z KacperPol i powiedział że widział sytuację. Chciałbym zaznaczyć że gracz klucu bez żadnej skargi tylko najprawdopodobniej na /msg napisał do Moda a on zamiast kazać napisać skargi zobaczył to. Prawdopodobnie klucu jest faworytem KacpraPola.
#3
Co? czy ty czytasz co ty napisałeś? Zbugowałeś sie w klocku okej. Tylko sprawa wygląda całkowicie inaczej. Widziałem jak się biłeś, i co robiłeś. Mówisz, że miałeś duży ping? a to bardzo ciekawe...
Cytat:[19:53:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AAC] CONSOLE: Keeck in texas seems to be moving too quickly (ping = 17, tps = 19.71) 
Natomiast wiadomość wyżej pokazuje ile tak naprawdę miałeś pingu.
Zbugowałeś się w klocku? widziałem, że sam zacząłeś bugować AC tylko po to, żeby nie umrzeć od "3 osób" które cię biły.
A bana nie dostałeś 30min tylko 15 min po całej akcji, ponieważ cie obserwowałem.

Unbana nie uzyskasz.
#4
(15-01-2021, 08:05 PM)kamil22 napisał(a): Potwierdzam, że pisałem z KacperPol i powiedział że widział sytuację. Chciałbym zaznaczyć że gracz klucu bez żadnej skargi tylko najprawdopodobniej na /msg napisał do Moda a on zamiast kazać napisać skargi zobaczył to. Prawdopodobnie klucu jest faworytem KacpraPola.

Może i jest to prośba o unbana do Kacpra, ale wypowiem się co do Twojej wypowiedzi. Nie wiesz, ale wypowiadasz się w tematach, gdzie nie masz zupełnie racji. Dodatkowo prosiłabym Cię o zapoznanie się z zasadami działu skarg, bo to że jest Twoim kolegą i potwierdzasz jego wersję, którą napisał w prośbie, nie jest żadnym dowodem na to że tak było. Nie wspominając, że niejednokrotnie na serwerze oskarżasz innych administratorów o faworke, kiedy ty dostaniesz bana, bo ktoś potrafi dać dowód na którym widać jak łamiesz regulamin serwera, a ty jedynie piszesz puste słowa, które nie do końca mogą być prawdą. 
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#5
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości