Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
scxrlord[Odrzucone] [UNBAN]
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: scxrlord
2) Data i godzina nadania kary: 21.12.2020
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? : nie.
4) Opis sytuacji: Gram wieczorem na trybie KitPvp trzech modów sobie siedzi bije się z gościem nic złego nie robię: Jesteś sprawdzany.
No ok no to pobieram AnyDeska pierwszy raz btw jestem sprawdzany nigdy nie miałem okazji. Podałem i resztą zajął się sprawdzający.
0 plików z cheatami i tym podobne ban powód modyfikacja plików + gram na blazingu Smile... dorzucam fakt ze mam komputer ze śmietnika który wyciąga na bp ledwo 100fps więc nie było by szansy nawet na usunięcie plików jak się patrzylem co robi Mod to pierwszy raz widziałem takie opcje w folderach więc czegoś ciekawego się dowiedziałem. Czekam na wyjasnienie całej sytuacji bo trochę przykro jest jak bijesz na jitterclicku juz 1,5h wszystko cię boli i jesteś oskarżany o jakieś modyfikowanie plików. Ponadto jak Mod sprawdzał niczego nie było Smile.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: niesłuszny ban.
6) Treść Bana: Modyfikacja plików podczas sprawdzania.
7) Osoba banująca:KacperP0L

Heart


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Dostałeś tego bana, ponieważ miałeś edytowany kosz podczas sprawdzania gdzie na tabliczkach w "Klatce" wyraźnie widnieje, że za taką o to modyfikacje jest permban. Drugą sprawą jest to, że zostałeś kilkukrotnie zgłoszony więc nie dziw się, że cie sprawdziłem.
Unbana nie uzyskasz.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości