Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DjKillerXXX[Odrzucone] UNBAN
#1
DjKillerXXX
2020-01-29
Nie byłem nigdy karany na tym serverze
To było tak, chcialem z kolegami pograc na pvp clasic lecz przeszedl vip diamentowy a wiec ze jestem osoba wybychowa to mnie ponioslo i zaczolem wyzywac ,bardzo przepraszam i obiecuje ze nigdy tak nie bedzie i nie bede wchodzil na pvp tylko na skyblock
chcialbym unbana dletego ze mam kolegow na skyblock z ktorymi mi sie milo i fajnie spedza czas i mam vipa swierzo co kupionego
tresc bana "OK"
osoba banujaca Kicek37 PS jesli to czytas kicek to cie bardzo przepraszam :/
#2
Więc tak..

Przytoczę Ci tu punkt z regulaminu:

Cytat:2. Obowiązuje ogólnie pojęta zasada dobrego wychowania, przestrzegania netykiety i norm społecznych przez co zakazuje się używania przekleństw i słów powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe, nazistowskie oraz rasistowskie w stosunku do graczy lub administracji czy serwera oraz osób trzecich.

U Ciebie wyglądało to tak:

Cytat:[19:12:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 1] DjKillerXXX » xShackal_ wypierdalaj stivie
[19:13:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 1] DjKillerXXX » xShackal_ czytac kurwa nie umiesz

Po czym na Helpopie piszesz to:

Cytat:[19:14:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] §8§l[§4§lPOMOCY§8§l] §7[§4xpvp§7] §c§lDjKillerXXX§7: §f§ljebac ten tryb 

Obserwowałam Twoje zachowanie na trybie i nie było ono dość kulturalne. To, że nie pilnujesz tego co piszesz na czacie to też nie jest już mój problem.


Prośbę o ub odrzucam.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości