Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakubello123[Odrzucone] [UNBAN]
#1
Twój nick: GrzelaYT
Data i godzina nadania kary: 12.02.2018 godz ok 18:45
Opis sytuacji: Na anihilacji po zakończonej walce szedłem kolo zamku i nagle zostałem niesłusznie zbanowany za cheaty
Wytłumaczenie: Nigdy nie używałem cheatów dla tego nie wiem dlaczego dostałem bana od szimielaxd_
Powód kary cheaty

Może mnie ktoś sprawdzić na obecność cheatów .

Pozdrawiam Grzela.
#2
Ten gracz nigdy nie urzywal ''czitow'' dlatego nie wiem skad pomysł admina szumielxd_ aby go zbanowac.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=--=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Pozdrawiam okus Smile
-=-=-=-=-=-=-=-=-=
#3
okus... jeśli administrator ma podejrzenie, że gracz posiada "niedozwolone modyfikacje" jak najbardziej ma prawo ukarać takiego gracza prembanem.
#4
xFrizeQ masz racje ale akurat wtedy rozmawialem z tym graczem na skype a mianowicie jest to moj kuzyn ktory ma 8 lat i nawet nie umial zainstalowac minecrafta tylko poprosil o to mnie i po 20 minutach grania dostal bana permentalnego za ''czity'' od szumielxd_ Big Grin
#5
dostalem zgloszenie na ts. poszedlem to sprawdzic. I faktycznie po dluzszej obserwacji gracz biegal niczym na speed 2 przez ladne kilka minut, a particlesow od potiona brak. W takiej sytuacji ewidentne cheaty
Odrzucam

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości