Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x_Dark_Hole_x[Odrzucone] [Skarga] x_Dark_Hole_x
#1
[b]1) Nazwa użytkownika zbanowanego: X_Dark_Hole_X
[b]2) Data i godzina nadania kary: 2019-05-07 godź 18.50
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? tak
[b]4) Opis sytuacji: Grałem sobie na blazing pack i zostałem sprawdzany, nagle dostałem bana za to że posiadałem Huzuni w Folderze Crystal launcher a grałem na Shigima launcher paczka Blazing pack 1.8.8 , ponad to nie korzystałem z niego od 2018r i gdy byłem sprawdzany prze Morovinz2 on ominą ten folder, więc uznałem że nie jest brany on pod uwagę i go zostawiłem.
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbana: ponieważ nie grałem na czitach a dostałem za nie bana. a chce grać dalej na tym serwerze
[b]6) Treść Bana: posiadanie cheatow,sprawdzony
[b]7) Osoba banująca: LukaSIo
#2
Na pewno nie ominąłem tego folderu,bo wcześniej też dostałeś bana ode mnie za posiadanie cheatów,za macro jak i za ta huzunke.W prośbie o ub napisałem tylko o macro bo za niego się najbardziej kłóciłeś i też dlatego wymieniłem tam tylko macro. Wcześniej gdy pisałeś prośbe o ub, wkleiłem ci punkt z regulaminu który mówi że zabrania się posiadania cheatów na komputerze, więc twoja wymówka jest bez sensu, gdzie od razu po wcześniejszym banie powinieneś je pousuwać. Nie zrobiłeś tego,miej pretensje do siebie.Resztę zostawiam Lukasiowi.
#3
Tak jak Moro powiedział. Za błędy się płaci i trzeba ponieść konsekwencje.
Radzę przeczytać porządnie regulamin. Odrzucam

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Honesty doesn't hurt Heart




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości