Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kamil22[Odrzucone] Odbanowanie
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: dezynfekator_
2) Data i godzina nadania kary: Pt.,15sty.2021r. 20.15
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Tak, byłem.
4) Opis sytuacji: Grałem sobie spokojnie oczywiście jak zawsze i wyzywalem 3 graczy tak zwanych "napinaczy internetowych". Moje wyzwiska w ich stronę nie były wulgarne.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Ponieważ za taki incydent powinienem dostać mute wiem że dla mnie kary są wyższe bo jestem "specjalnym graczem" ale bez przesady dawac mi bana na 7 dni, gdy inny gracz dostał by za takie coś pewnie 2h mute. Ja nawet nie proszę o unbana tylko o skrócenia kary. Byłbym zadowolony gdyby ban został skrócony do 2-3 dni i za to że ban zostałby skrócony nałożyć mi kare mute na np. 12h. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby się tak stało i w dodatku mogę obiecac że gdy kara zostaną skrócona będę już grzecznym i spokojnym graczem nie sprawiającym żadnych problemów. W zamian za skrócenie kary mogę jeszcze pomodlić się za inny graczy i administrację żeby Bóg był bliżej nas.
Serdecznie pozdrawiam.
6) Treść Bana: Notoryczne wyzwiska, wulgaryzmy, recydywista
7) Osoba banująca: KacperPOL
#2
Cytat:Grałem sobie spokojnie oczywiście jak zawsze i wyzywalem 3 graczy tak zwanych "napinaczy internetowych". Moje wyzwiska w ich stronę nie były wulgarne.

I dla Ciebie wyzywanie graczy na serwerze jest normalne skoro piszesz o tym tak otwarcie? Może i nie były aż tak bardzo wulgarne, ale patrząc na Twoją historię banów, to pozostawia ona wiele do życzenia.



Cytat:Ponieważ za taki incydent powinienem dostać mute  


No niestety Cię zmartwię, ale to nie Ty wyznaczasz kary graczom tylko administracja.


Cytat:wiem że dla mnie kary są wyższe bo jestem "specjalnym graczem"


No tak, są wyższe, ale nie dlatego że jesteś "specjalnym graczem" tak jak wspomniałeś, tylko jesteś wielokrotnym recydywistą na serwerze i Twoje kary będą dużo większe jeśli się nie uspokoisz.


Cytat:Byłbym bardzo wdzięczny gdyby się tak stało i w dodatku mogę obiecac że gdy kara zostaną skrócona będę już grzecznym i spokojnym graczem nie sprawiającym żadnych problemów.


A ile razy już tak pisałeś i słowa nie dotrzymałeś? Proponuję najpierw od przemyślenia i poprawy swojego zachowania, to do takich incydentów nie będzie dochodzić.



Unbana nie uzyskasz

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości