Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michal_252[UNBAN] Michal_252
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Michal_252
2) Data i godzina nadania kary: 01.01.2021 20:55
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Nie
4) Opis sytuacji: Biegałem sobie na mob spawnerze, żeby nie było, że afcze czy coś, zostałem wytepany na spawna po czym wróciłem znów do spawnera. Zostałem wezwany do sprawdzania, powód sprawdzania "sam wiesz jaki". Admin zaczął odliczać "3minuty", tylko przy dwóch chyba mu sie zegarek zaciął bo napisał masz 2min po czym dostałem perma XD. Oczywiście zanim moderator napisze, że byłem afka i w ogóle skoro wróciłem na mobspawner to chyba nie mogłem byc afka z logicznego punktu widzenia. A no i jeśli napisanie słowa "kur*wa to obraza administracji to żyjemy w innych wymiarach chyba XD , oczywiście do napisania przekleństwa się przyznaje
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Bo na waszym serwerze i tak gra po 7 osób wiec trochę słabo tracić stałych graczy + gram tam z ziomkami wiec fajnie by było tam wrócić.
6) Treść Bana: Brak współpracy podczas sprawdzania/obraza administracji
7) Osoba banująca: KacperP0L

Miło by było jak by ktokolwiek kompetentny mógł rozpatrzyć wątek to dzięki. Bo Kacperek lat 12 nie daje rady :C
#2
Raczej w tym wątku zostało Ci wszystko wyjaśnione http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Odrzucone-...Michal-252 więc nie rozumiem po co kolejny.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości