Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BonnyBallObraza od Jr.mod
#1
Twój nick: BonnyBall
Nick Oskarżonego: _szumielxd_
Powód:Wielka obraza od administratora
Tryb, na którym się to wydarzyło: żaden
Godzina, data: jak widać na ss
Krótki opis sytuacji:Skarga po raz 2  na Jr.moda.....Wczoraj użył podczas zamykania wątku obrazliwych i poniżającyh/hamskich słów....żeby nie było wzoruje sie na tym za co dostałem bana ,czyli za napisanie "Dno" te słowa użyte w dowodzie również są podobne do "Dna" to co wczoraj było pisane więc adm również powinien dostać takiego bana jak ja,ale z racji tego że jest Modem(ja to inaczej nazywam) go nie dostanie wiadomka;p ani deagrada za taki skandal też nie....

Ten post ma na celu:Wytrzeźwienie jr.moda i żeby przemyślał dalej mój ban jeśli tego dalej nie rozumiesz to normalnie mozna stwierdzić że nie nadajesz na adm(Moja opinia jak i większość graczy sama twierdzi ze adm to  magiczne słowo)
I chciałem przypomnieć że takim popisowym zachowaniem na forum tylko zaszkodzisz serwerowi;p

[Obowiązkowy] Dowód winy:https://zapodaj.net/c2c49467cefbf.png.html

Wiem że powinienem to pisać odrazu wczoraj ale nie chciałem przemęczać tej zapracowanej adm;D Miłego czytania
#2
Jeżeli nie zauważyłeś to szumiel ma tutaj rację... Robisz już 3 wątek, administrator ci tłumaczy a ty nadal swoje. Użył takich słów bo inaczej tego nazwać nie mógł. Po raz 2 ci mówię że twój ban jest jak najbardziej zasłużony. Ewidentnie tutaj jest albo brak myślenia albo nie umiejętność czytania ze zrozumieniem. Rób kolejne wątki. Będziesz szybko sławny ale szybciej zbanowany Tongue

Jeżeli nie czytałeś swojego drugiego wątku. Tygrysek zaprosiła cię na tsa aby wyjaśnić całą sytuację ale "ty jesteś najmądrzejszy i po raz kolejny próbujesz tego samego". Czasami jest mi żal administracji że musi patrzeć na takie wątki zrobione przez niewyedukowane osoby...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#3
Drogi panie jeśli nie jestes w adm to nie masz co tu pisać bo moim zdaniem powinienes stać po mojej stronie....jeśli bronisz takiej adm to po prostu gratulacje dla cb,Nie mówie tu o wszystkich czlonkach z calej adm ze to dno, bo naprawde znam niektórych którzy cos próbują (nick to tajemnica;D)
"szumiel ma tutaj rację." owszem ma ale ban na zawsze za jedno słowo? no raczej nie powiedziałbym bo to jest tylko szkodzenie serwerowi przez co potem się dziwicie ze gra coraz mnie osób tylko wbijaja na bardziej ogarnięte i rozbudowane serwy
"Będziesz szybko sławny ale szybciej zbanowany" ja sławny? wydaje mi się że sławna będzie adm jak widzi 200 prawie osób to co piszecie tu na forum Wink
"ty jesteś najmądrzejszy i po raz kolejny próbujesz tego samego". Czasami jest mi żal administracji że musi patrzeć na takie wątki zrobione przez niewyedukowane osoby.." No nwm czm ci żal adm przyznam że juz mam żal do cb jak jestes wrabiany przez adm masz tu ode mnie znicza{*}

Może ktoś inny z adm się wypowie a nie czekacie cały czas na szumiela aż wbije i wymyśli pół godziny co napisać? no chyba że nie macie odwagi cokolwiek na ten temat napisać ale widze że mixpepe i kiciek doskonale wiedza o co chodzi
#4
Ty chyba nic tutaj nie rozumiesz?! Admi ci pisze ze nie to nie a ty dalej swoje....
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#5
Dylan Posiadasz jakąś range? Nie więc nie komentuj bo od tego jest adm a nie jakies "koledzy administratorów" śmiech na sali normalnie;D
#6
Zaprosiłam Cię na naszego TeamSpeaka w celu rozmowy na ten temat, ale Ty wolałeś to zignorować. Ciągniesz bezsensownie temat, który został już wyjaśniony.
Doing is better than saying.
#7
"Drogi panie jeśli nie jestes w adm to nie masz co tu pisać bo moim zdaniem powinienes stać po mojej stronie....". Mogę tutaj komentować i nic ci do tego, po twojej stronie??? Ja na twoim miejscu napisał bym unbana i bym przeprosił a nie dyskutować z każdym.

""szumiel ma tutaj rację." owszem ma ale ban na zawsze za jedno słowo?". Tak... Mógłbym napisać że jest to debilny serwer i co? jest obraza? Jest. Taki sam przypadek jest w dno... "Ten serwer to dno" Obrażasz wysiłek administracji aby serwer był jak najlepszy

"No nwm czm ci żal adm przyznam że juz mam żal do cb jak jestes wrabiany przez adm masz tu ode mnie znicza{*}". W jaki sposób niby jestem wrabiany??? Tym że sobie siedzę i gadam z nimi na tsie??? Błagam...

"Może ktoś inny z adm się wypowie a nie czekacie cały czas na szumiela aż wbije i wymyśli pół godziny co napisać? no chyba że nie macie odwagi cokolwiek na ten temat napisać ale widze że mixpepe i kiciek doskonale wiedza o co chodzi". Nie będą ci odpisywać ponieważ tu nie o nich chodzi... Oskarżyłeś szumiela więc niech on teraz ma swoje "3 groszy" do powiedzenia

"wydaje mi się że sławna będzie adm jak widzi 200 prawie osób to co piszecie tu na forum". No jasne... Robią to co mogą ale takim osobom nie da się wytłumaczyć że ban jest słuszny i nie ma co pisać kolejnych wątków...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#8
Gościu nie jestes w adm to nie komentuj bo nie wiesz nawet o co chodzi a no tak przecie ty pisesz za adm ;D no logiczne

"W jaki sposób niby jestem wrabiany??? Tym że sobie siedzę i gadam z nimi na tsie??? Błagam..."czyli teraz tez jestes w rozmowie i tłumaczą ci co masz napisac na fora za nich? ;D śmiech


"Ja na twoim miejscu napisał bym unbana i bym przeprosił a nie dyskutować z każdym." zacznijmy od tego że to ja zostałem zbanowany i obrażony na forum przez szumiela ,on jedynie został obrażony niby tym "dnem" tylko że ja dostalem bana na zawsze a on dostanie jakaś uwage? no Nie bo jakąś wasza adm nigdy nie jest karana a co do przeprosin on powinien jako pierwszy napisać Im Sorry bo to ja jestem bardziej poszkodowany;p
#9
Ciągniecie bezsensowną dyskusje, takie rzeczy możecie robić sobie w wiadomościach prywatnych. Zamykam.

@BonnyBall
Zapraszam Cię na TeamSpeak'a w celu wyjaśnienia tej sprawy. A kolejne wątki do prowadzenia tych dyskusji "na poziomie" będą karane.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości