Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maxksuuNiesłuszny ban
#1
Oskar_222 . Zostałem zbanowany przez minecraftBartez za przyznanie się do macro mimo tego że nic takiego nie mam. Walczyłem z Fenix1357 na pvp na skyblocku. Napisałem do tego gracza że mam auto clicka żeby się odczepił bo uciekł z pvp na fly i ciągle do mnie pisał na czacie. Nie używał bym czegoś takiego ponieważ mam tam Vipa i konto premium. Poszedł gdzieś po czym jak poszedłem poszedłem na inną grę i okazało się że dostałem bana. W razie potrzeby podaje mojego e-maila : xxxam.rs@gmail.com .
#2
Przyznanie sie do wspomagaczy nawet w żartobliwy sposób jest karalne. Jest to również wprowadzanie administracji w błąd co również jest karalne.
#3
(19-11-2017, 03:07 PM)crazycrafter napisał(a): Przyznanie sie do wspomagaczy nawet w żartobliwy sposób jest karalne. Jest to również wprowadzanie administracji w błąd co również jest karalne.

ale odrazu perm banem ? A za latanie na pvp jest 15 MIN BANA jaki w tym sens ?>
#4
Za latanie nie ma 15 min , chyba że ktoś posiada rangę vip z tym przywilejem i dotyczy używania fly na pvp lub jego bugowanie (uzuwanie podczas pvp)
#5
chodzi mi o VIP
#6
8. Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.
Trzeba było się zapoznać z regulaminem, a później pisać, ze masz autoclickera.
A co do ub to go nie dostaniesz.
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości