Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xx_Matirix_xXNieposłuszność!!!!
#1
Mój nick: Xx_Matirix_xX
Nick oskarżonego: szumielxd_
Powód: Zbanowanie za nic!
Tryb: Pvp z kitami
Godzina, data: 16:39 | 10-19-2017
Opis sytuacji: grałem sobie na trybie pvp z kitami i był helper szumielxd_ i jeden gracz zrobił mi oszusta i powiedziałem ,,Szmato" a szumielxd_ dal mi bana za brak szacunku do graczy! a wczoraj dostałem unbana za perm i dał mi wcześniej bana znowu na godzinę a na moje zapasowe konto które już mam od dawna dał mi perma! chciał bym żeby ktoś odebrał mu tego helpera bo on gra na cheatach i tylko się fokusuje na mnie i nie słucha graczy tylko ich banuje za nic! !
#2
Po co mam sluchac graczy ktorzy tylko mi pisza zebym zoffal? Jezeli gracz mnie pyta o cos sensownego to mu odpisuje :x
Bana dostales na godzinke wiec nwm po co dramatyzowac. Szczerze to powinienem ci ostatnio jednak dac tego bana za obraze administracji, bo tylko panike wsrod graczy siejesz ze admin na czitach. No coz... jak ci bardzo zalezy to moge ci tez to konto zbanowac poniewaz na mk dostales bana za obraze administracji. A jakby nie patrzec jest to wykorzystywanie mk do zlych celow.
Ale dobrze ze to piszesz. Od dzisiaj dokladnie trzymam sie regulaminu. Bedzie obraza, bedzie ban.
A tak wgl to bys chociaz zobaczyl do kiedy jest ban...[Obrazek: e43fb665aba231091418c1793177c0d1.jpg]
#3
Nie ważne z jakiego powodu obraziłeś gracza, złamałeś regulamin poniosłeś karę, słuszną karę. Skargę odrzucam, ban jest czasowy, godzina cierpliwości. ^^

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości