Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProNie zamykać wątku szumiela !!! Ciąg dalszy
#1
Zgłaszam skarge oficjalną na szumielxd_. Jest nie kompetętny, nie zwraca uwagi na łamanie regulaminu graczy podaje przykład
^Na SK gracz spami, że sprzeda konto za kod psc(brak reakcji i pisałem na helpop a ssa nie robie jak jest mod na serwie
^Gracze spamią przekleństwami(brak reacji)
^spamują gracze(brak reakcji)
^Szumiel naprawiał coś na pvp i zamknął pvp jakiegoś vipa wpuścił do niego a mi nie pozwolił
^Ponad 20 osób z jednego trybu narzeka na jr.moda szumielaxd_
^Pisze mu że Siemasz_X_ 100% hax(brak reacji, pisałem na helpop i mu na msg, brak reakcji)
^I było ,że gracz spamił tekstami typu ,, liż mi..... fju**,, i też brak reakcji.
^ I ogólnie jak pisze na helpop o haxów to nikt nie przychodzi i jak na forum pusze to też a niestety nagrywarek nie ogarniam tak samo jak tsa.
^Krótko mówiąc gracz(jr.mod) ma gdzieś serwer.

Prosze aby to trafiło do KalisPro lub SzybkiBanan ponieważ on się nie nadaje na administratora .

Prosze o niezamykanie postu. Niech inni się wypowiedzą na ten temat i mam nadzieję że właściciel to zobaczy.
Nie pozdrawiam
#2
Zrobić screen'a to nie jest żadna wyższa sztuka.
Tak dla twojej świadomości, jr.mod ma więcej spraw i obowiązków, a pilnowanie chatu i banowanie cheaterów to tylko garstka z nich.
Jr.mod tak jak każdy gracz, bywa że chwilami nie jest aktywny.
Prędzej czy później, tak czy tak ci gracze zostali ukarani.
Trzecia już z twojej serii bezpodstawnych skarg na szumiela, więc jak dla mnie wątek do zamknięcia.
Jeśli masz nadal jakieś zażalenia, administracja czeka żeby to wyjaśnić na ts, więc nie ma sensu żebyś robił dalej bezsensowny spam.
#3
To nie jest spam ?. Ja już mu degra załatwie

Jak mam ss zroboć braku rekacji
#4
Degrada mu załatwisz? Proszę Cię. Nie ośmieszaj się. Zostawie tu innym pole do popisu. Dodam coś od siebie. Napisałeś że Szumiel naprawiał coś na pvp, i że jakiegoś vipa wpuścił, a Ciebie nie. Może mu była potrzebna 1 osoba, ale nie zbaczając na wątki poboczne. Co jest najśmieszniejsze, na końcu skargi piszesz że on ma ten serwer gdzieś. Jeśli ktoś łamie regulamin, napisz to adminowi na pw. Jeśli nie odpisuje, zrób ss i wstaw na forum dostosowywując się do wzoru skargi. Widocznie admin jest zajęty, albo ma zw.
#5
@up Człowieku daj te dowody na szumiela a nie tylko straszysz to sie robi nudne a po drugie przestan spamic watkami po to jest juz dziecinne ;P
#6
Jeżeli nie robiłeś ss'ów to conajmniej Logi z owych sytuacji daj a nie oskarżasz szumiela bezpodstawnie bez żadnych dowodów
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
Jeśli sie nie boi szumielxd_ niech przekaże to właścicielowi i dopiero wtedy wstawie ssy

A wy się nie ośmieszajcie tym, że bronicie osoby nieodpowiedzialnej i to samo z siebie wyjdzie lub z mojej osoby ale niech pierw się tym właściciel zainteresuje

Po samych jego postach w stosunku do innych jego pismo wywoołuje pretensje z tego powodu,iż brzmi to nie kulturalnie i chamsko
#8
MichaleX_Pro, jaki sens ma przekazywanie skargi właścicielowi, do której nie dołączono żadnych dowodów?
Bo jak dla mnie to żaden i jedyną osobą która się w tym momencie ośmiesza , jesteś ty.
Jeśli uważasz jego posty za chamskie i niestosowne, to chyba swoich czytałeś ;v
Jr.moda obowiązuje kultura, tak samo jak każdego innego gracza. Zanim coś napiszesz pomyśl człowieku, bo jeśli chcesz degrada dla niego za nieodpowiedzialność i chamskie zachowanie wobec gracza, to dlaczego ty nie powinieneś zostać za to ukarany? Pomijając już fakt, że nadal nie masz żadnych dowodów.
#9
słuchaj tak ja ci tak powiem szumiel powninien dostac degreda i tyle wątek zamykamy
#10
SosenPL twoja wypowiedź jest wręcz wybitna.
Ale w sprawie szumiela:
Jest to administrator który nie boji się odpowiedzieć na twoją skarge bo odpowiedział już 3 razy.
Właściciel całej serwerowni ma ważniejsze sprawy na głowie niż patrzenie na skargi graczy którzy stwierdzają że administrator jest beznadziejny i nie nadaje się do pełnienia takich funkcji pozatym server
Mc.survi.pl ma opiekuna administracji: Spinninga
Informacja o skardze napewno do niego dotarła.
Twój argument że administrator będąc na trybie nic nie robi jest poprosty głupi z jednej prostej przyczyny
napewno kiedyś zdarzyło ci się pójść afk to samo mógł mieć w tamtym danym momencie administrator.
Czytałem twoje poprzednie zamknięte skargi i tam napisałeś że administrator cię że tak powiem łapie za słowa, otóż ma racje bo jeśli piszesz już skarge i chcesz żeby się nią zainteresował Właściciel to lepiej żeby była dobrze napisana.

Z góry przepraszam za małe błędy merytoryczne i składniowe ale wypowiedź jest pisana na szybko i z telefonu.

Osobiście na tę chwile nie chce mi się marnować na cb czasu.

Pozdrawiam Michał :3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości