Ankieta: Czy ten "RealLife" jest dobry?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Świeetny
50.00%
6 50.00%
Dobry, ale ma wady
41.67%
5 41.67%
Taki sobie
0%
0 0%
Może być
8.33%
1 8.33%
On ssie
0%
0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CharmyBee99Moje wrażenia tego serwera (do teraz)
#1
Ogólnie, ten serwer mi się podoba, ale myślę że powinniście zwiększyć limit komend bo np. kucnąłem 2 razy na ławkach taksówek i już ban za spam komendami... myślę że to jest za mało i dlatego przestaje lubić RealLife...
W dodatku rozumiem że to "beta testy" ale cały serwer się wali, GPS'y nie działają, nie mogę ugasić ognia, a nawet specyficzna praca nie działa.
Myślę że ten serwer trzeba tymczasowo zamknąć i robić więcej testów bo już nic nie działa...
I na koniec... ja tylko wyrażam swoją opinię na temat tego trybu, ale on jak narazie był dobry, a teraz ssie.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#2
charnybee rly? ten serwer działa 100% tylko ty masz cos zlego z nim,mi wszystko (i innym tez) dziala wiec nie wiem w czym problem
#3
To powiedz proszę czemu jak ustawie kompas (gps) na sklep GSM to kieruje mnie to restauracji?
[Obrazek: X12YmmB.png]
#4
wszystkim wszystko dziala tylko tobie nie... kompas smiga bez problemu, gasic pozary moga wylacznie strazacy, nie ma nawet czego fixowac gdyz na takim samym trybie kilkaset osob gra na minefoxie i mineserwerze rowniez bez wiekszych problemow.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#5
...
Czemu wszyscy biorą mnie za wielkiego głupka...
Gdy próbowałem ugasić pożar to nawet szedłem do urzędu pracy tylko by się upewnić że ciągle mam tą pracę.
A dostawca był zepsuty, inni mogą potwierdzić.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#6
To ja zrobię z siebie jeszcze większego idiotę...
... jak się gasi pożary? ;p
A, i mi grafa laguje. Na anni mam 200fps a tu skoki do 70-20

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#7
Mi tez laguje może dlatego że to nowy tryb i jest BUM i mnóstwo graczy ty masz 70-20 ja mam 2 fps to nie narzekaj Smile
#8
moze jak bylo ponad 100 online i ktos mial slabszy sprzet to mu frajzowalo, teraz graczy jest mniej wiec smigac powinno bez problemu tps 20/20 po stronie serwera nie widac nawet zadnych obciazen Smile

@dostawca dziala jak nalezy.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#9
(04-09-2016, 05:08 PM)_szumielxd_ napisał(a): ... jak się gasi pożary? ;p
Bierzesz cokolwiek z restauracji, (nawet colę) i potem prawym na ogień.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości