Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DeimMechanizmy
#1
Cześć, witam, siemanko ;v
W tym wątku chciałbym poruszyć temat mechanizmów na serwerach creative.
Otóż odwiedzający działkę nie mogą używać dźwigni, przycisków itp. a także otwierać drzwi i klap. W jakim celu te czynności zostały ograniczone?
Przebywając na serwerze, spytałem część graczy i wszyscy są temu przeciw. Uważam, że przez tą aktualizację creative traci graczy,
co świadczą o tym odpowiedzi na zadane graczom przeze mnie pytania. Mnie samego to zniechęca do grania na tym trybie.
Z góry dzięki za przeczytanie, pozdrawiam Kacper
#2
Mam to samo zdanie. Jesli robie jakis minigame na redstone to musze dodawać graczy, i boję się że mogą coś zniszczyć...
Grażyna, zrób mie tu tej, kapuczyny.
#3
Bump Big Grin
#4
Zaczynajac od tego co napisales: "Uważam, że przez tą aktualizację creative traci graczy" moge tylko i wylacznie zaprzeczyc, bo jako osoba ktora spedzila duzo czasu na serwerze nigdy nie uzywalem mechanizmow, owszem - gracze moga je lubiec, ale to nie jest zaden powod zeby odchodzili z serwera Smile

Wracajac do samego tematu, gracze ktorzy tylko odwiedzaja dzialke maja taka sama zasade jak na budowanie/stawianie blokow itp, dzialka nalezy tylko i wylacznie do Ciebie, i tylko Ty mozesz korzystac z tego co postawiles.
Jako zwykly gracz nie mam zdania co do tego tematu, ale skoro nie przeszkadza mi w zaden sposob to co chcialbys widziec na serwerze, to moge sie na to zgodzic. Jestem "póki co" za Wink

Pozdrawiam.
#5
Popieram najlepszy gracz do banowania Smile 73 bany <3 ~Łajt
#6
SpriNt, powiem tak: Masz rację, dla niektórych jest to obojętne, ale jest też znaczna część osób którym to obojętne nie jest.
Tak jak wspomniał powyżej NielekPL, fabuły, gierki, melodie i mechanizmy, żeby inni gracze mogli tego użyć trzeba ich dodać.
Mi znacznie utrudnia to grę, i zależy mi na tym żeby ta bezsensowna aktualizacja została cofnięta.
Czy doczekam się w końcu odpowiedzi kogoś z grona administracji?
#7
Zadnych "efektow ubocznych" nie widze (no chyba ze ktos by chcial zeby tylko on mogl korzystac z dzeigni na swojej dzialce), wiec podesle dalej.
#8
Zajmie się ktoś tym wątkiem?
#9
Zegary laguja serwer a dzwignie i mechanizmy same w sobie nwm. Wcześniej było tak że się pojawiała tabliczka może ktoś znalazł inny sposób właśnie z dźwigniami i mechanizmami które tworzą lagi.
#10
Bastii, głównie chodzi o to, żeby można było używać dźwigni i przycisków na czyjejś działce i drzwi ;v


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości