Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_szumielxd_Majne mapka^^
#1
Ponieważ działu do chwalenia się mapkami nie widziałem, to pisze tu ;-;
Więc tada!
To jest mapka w screenach podana^^
Tak zeby nie było. To jest mapka na tryb annihilation :v
http://imgur.com/a/04hUr

A tak jakoś wątek krótki to może opowiem genezę jej powstawania...
A wiec byl to maj -_-
Miesiąc poprawek i wielkiego stresu. W tym czasie miałem plany napisania pluginu na tryb podobny do annihilacji. Nawet zacząłem go robić, ale zostawiłem to po małym "incydencie", mianowicie kiedy mój kochany Window$ wywalił mi bluscreena wywaliło mi coś jeszcze... całego eclipsa i wszystkie klasy pluginu. Krótko mówiąc plugin i wszystkie jego elementy znikły :c zostawilem wiec pisanie pluginu, ale został mi szkielet mapki. Jak sie później okazało, byl to dobry sposob na odstresowanie. I tak w wolnych chwilach zacząłem budować mapke. W ten sposób przeminął cały czewiec, a ja ciagle uczyłem się worldedita. W pewnym momencie miałem przerwe... nie miałem pomysłu jak zrobić dach i wnętrze hogwartu. Grałem na anni i cały czas próbowałem coś wymyśleć... I tak zaczął się lipiec :v ponieważ często wyjeżdżam, to zapomniałem o mapce. W sierpniu postawiłem krok do przodu. Wpakowałem mapke na serwer i zacząłem budować razem z mixem i bountym (znaczy bounty ogladal jak nam idzie) nastepnego dnia dolaczyli tygri, bartez i klocek. Wtedy też dostałem bana (dziena klocek ;-Wink. Cały czas spędzałem na moim serwie i udalo mi się opracować plan hogwartu. Ogólny podział pracy był taki ze ja budowałem, mix spamił komendą /kill minecraftbartez, bounty ogladał co mi z tego wychodzi, klocek testował komendy na swojej platformie z dirta (szczegolnie upodobał sobie komendę /nuke, która tworzyła deszcz tnt), bartez natomiast w przerwach miedzy spamieniem /kill mixpepe3 bawił sie w wysadzanie kul z tnt, a tygri jak tygri... jak nie afczyła to nikt za nią nie mógł nadążyć. Naszczescie po krótkim czasie dostałem UB, za co z resztą bardzo dziękuję. W miedzy czasie zdążyłem wiele razy wywalić swój serwer, bo jak się okazało nie wytrzymuje wybuchu kuli z 524tys tnt ;-;
I tak minęło z grubsza ostatnie kilka dni robienia mapki. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Koniec

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
Odpowiedz
#2
Piekna mapka, sorry szumie ze wtedy wyszlem, ale mnie sie internety popsuly i teraz jestem u siebie bez lapka i mc :C
Odpowiedz
#3
@refresh dla spamu
Moze dodam ze jak ktos ma jakis pomysl co dodac to moze sie pochwalic

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
Odpowiedz
#4
Epic Map Big Grin

Fajnie by było na niej pograć.
Odpowiedz
#5
Chcesz to moge dac linka do mapy

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
Odpowiedz
#6
Pierwszy screen trochę znajomy. Ale epickie ! <3
Odpowiedz
#7
Cytat:/kill mixpepe3
Hmm.. Skąd ja to znam XDD
Oglądałem mapę i fajnaa :3
Odpowiedz
#8
Przez chwile nawet na opis serwera dalem ta komende :x

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
Odpowiedz
#9
Fajna Mapka Smile
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości