Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77Mały problemik
#1
Witam, chce się zapytać jak kupic ub. Tzn ja wiem jak kupic (sms) i ile kosztuje tez wiem tylko nwm jak to zrobić... Czy można zrobić tak ze np doladuje sobie konto (np w kisoku ruchu :3) na 24zl wyśle sms i gotowe? Czy to jakos inaczej zrobić :V bo nigdy się nie zastanawiałem xd a lepej wiedzieć Big Grin
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#2
Zapewne tak, gdy tylko doładujesz konto (np w tym kiosku ruchu) pobierze opłatę.

#3
Tzn mi chodzi np o to ze ja mogę zakupić "doładowanie" tylko na mój telefon i super bedzie wszyatko dzialalo czy jednek (wysle sms) jak kupie ub to koszt wliczy sie to do ogólnego rachunku z telefoni Smile Prościej: Mogę to zrobić tylko na moim telefonie czy musze się pytać rodziców xddd
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
Czyli uwaga uwaga końcowy wniosek co mam zrobić:
1. Ide do kiosku ruchu
2. Doladowywuje 24zl na smsy na moją siec
3. Kupuje ub
4. Nie musze się z niczego tłumaczyć rodzicom bo się nie dowiedzą. Jak zrobię pierwszym sposobemSmile
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości