Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patrick623Młodzi nie znają xD
#1
Heart 
Witam chciałbym wam zaproponować jedno bardzo fajna mini gre w ktora juz kiedys była na serwerze ale została ona usunieta z przyczyny nie wiadomej a mowa tu o Vampirez .Mało ludzi na serwie wie ze cos takiego było na serwie heh. Co zauwazyłem po usunieciu tego trybu wiekszosc graczy ucieklo na inne serwery w poszukiwaniu tego trybu.
Miło mi było jeśli tryb by wrocił na mcsurvi.pl dzieki i pozdrawiam Smile 

A tak na dowidzenia moja autorska budowla Smile 


https://zapodaj.net/0dc1a4d50cad6.png.html
#2
Witaj, pamiętam ten tryb.
Kiedy pierwszy raz rejestrowałem się na waszym serwerze moimi pierwszymi trybami było creative i właśnie vampirez. Niestety mogłem się nim nacieszyć jedynie parę tygodni, bo potem został usunięty, z tego co wiem chyba prez to, że za dużo graczy na nim grało i tryb nie wyrabiał.
Jest coś bardzo podobnego na innych serwerach pod nazwą ,,slenderman"
#3
Miło by było jak by ponownie dodali ten tryb Fajnie tam plynol czas Smile
#4
Ja z przyjemnością zobaczyłbym i pograł na TNT-Runn'ie.
Ale Vampirez też jest spoko opcją.
#5
Fajnie także by było gdyby powrócił tryb "Quake".
Co do tej propozycji nigdy nie grałem w "Vampirez", myślę, że jeśli by on powrócił chętnie bym na nim pograł. Big Grin
#6
Ogólnie to powiem, że na Survi już i tak jest wystarczająco dużo trybów przez co maleje frekwencja na większości trybach (na połowie z nich przeważnie jest kilka osób). Dodawanie kolejnych trybów zpotęgowałoby ten efekt. Osobiście nie jestem za dodawaniem jeszcze więcej trybów szczególnie że SzybkiBanana teraz dużo projektów do wprowadzenia i nie miałby czasu na taką rzecz.
#7
Masz pluginy, mapy, skrypty, rozpiski co i jak oraz zrobione wszystkie rangi administracyjne i VIP itp. itd?
Jeśli tak to zapraszam do kontaktu na PW z Właścicielem. Jeśli nie... to wątek nie rozumiem w jakim celu powstał. Nikt za Ciebie nie będzie tego wszystkiego robić, bo ktoś ma swoje widzimisię.
Tryb został usunięty zapewne z powodu braku aktywności Graczy na nim, aczkolwiek nie jestem pewna. Nie słyszałam, aby kiedykolwiek miał on wracać, więc zapewne nie wróci, a bynajmniej nie jest to planowane.
Wątek zamykam. Zbędne gdybanie...

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości