Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisek061Koniec
#11
Zegnaj lisek...
Nie zdazyles dokonczyc muru u raqa
A co do konta to nie dawales maila?

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
#12
Dodawałem Ale ja nie chce tego konta....
#13
Mogłeś dać rakowi , byłoby bezpieczne. Jak wziął ktoś znajomy to jest good a jak stivi to zdeda.
#14
Tylko, że zostałem zmuszony przez zwario aby wbic i zmienić hasło xD i zmieniłem
#15
Wszyscy wiedza ze i tak wrocisz... Juz pare watkow o tym bylo wyladowaly w koszu i znow grales na serverze nie chcesz tego konta ale znajac zycie koledzy z servera na mowia cie zebys gral dalej (sam pewnie zaraz to zrobie). Zreszta to tylko gra raz przegrasz raz wygrasz nie mozna zawsze wygrywac , a jak juz przegrasz to probujesz grac dalej i byc jeszcze lepszym. A tak wgl jak kiz konczyc gre to z jakiegos waznego powodu np. Dostalem bana , Komputer sie zepsul czy cos , a ty konczysz gre bo przegrales przeciez to jest smieszne XD nie poddawaj sie i mam nadzieje ze jutro znow bedziesz gral na serverze. Troche sie rozpisalem. ;p
//TheWorstJack
#16
Pa,
I tak wrócisz.
Never lose hope... 
#17
Eejejejje, Lisss ... no chyba nas nie zostawiasz?
No wez, jakies cheaterstwo czy kłótnia z sojusznikiem nie wygonia Cie z serwa, zostan z nami ... Razem jest faajnie, z kazdym z nas, z calej naszej paczki (jesli mg tak to nazwac xd) nie ma co wymyslac odchodzenie z serwa, a nawet jesli, to i Ty i my zatesknimy, w koncu trochu sie znamy i bez Cb byloby nudno, tak jak bez kogos z sojuszu, nie wymyslaj tylko zostan z nami... uwierz, nie raz klocimy sie z kims aale to nie powod zeby opuszczac osoby ktorym na Tb zalezy...
Tiaaa, trochu sie rozpisalam xddd
Zegnam, mam nadzieje ze chociaz troche pomoge, zastanow sie nad tym (sorry, ze tak pozno )....
#18
Żegnaj
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#19
Jack mówisz o mnie a sam ja cie 3 dni temu zabiłem to powiedziałeś nie gram już i nq i mnie wyzywsles to pozdro
A ja Ci oddałem eq

Agnieszka ja się z Jackiem kluce co 2 dni xD
#20
Lisek jak tak zalezalo na eq yo bylo mowic... troche setow jeszcze mam ;-;
Btw to chyba odejde z serwa bo 2 sety stracilem przez glupie polgodzinne lagi neta...

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości