Ankieta: Pomysł Dobry
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
66.67%
2 66.67%
Nie
33.33%
1 33.33%
Ja tam Nie wiem
0%
0 0%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
junio000Praca, budowla i super sklep
#1
Witam mam do za oferowania kilka ciekawych pomysłów co do tego serwera, podam je następująco i opiszę z czego by mogły się składać.
- Super market  Mielno. jak sama nazwa wskazuje to super market, miało by tam sie znajdować jedzenie typu mięso z krowy, kurczak, królik itp lecz nie możemy tam mięsa sprzedawać no chyba ze od rzeźnika i to surowe...
- Rzeźnik, jak chodzi o tego rzeźnika co jest na serwerze to trochę jest słaby jedna krowa na tylu graczy XD Smile dał bym jeszcze ze 4 albo 5 i ogólnie bym to powiększył.
- Jak już wiemy na serwerze znajduje się publiczna kopalnia Smile ja raz sobie kopałem i za uwarzyłem że zbyt często wypada lapiz a jak by to zamienić na węgiel?
- Praca na kopalni. ta praca się wog nie opłaca bo na kopalni brakuje bloków zamiast tego zrobił bym jakąś jaskinie taką epicką pochodnie z czerwonego proszku żeby nie było za jasno tylko tak mrocznie hehe.
- Dodatek do castoramy sprzedaż cobla (1$ za sztukę) jubiler natomiast by mógł skupować złoto Diaxy Srebro ( cena to już sam admin powinien ustawić)
- Domy Są za drogie 4 tyś za  6x9 klatek? nie opłaca się bardziej wole hotel jest taniej i więcej miejsca Smile

Więcej nic mi po głowie nie chodzi dołączę do tego posta Ankietę jak się spodoba to się u cieszę a jak nie to trudno Smile
#2
1. W restauracji można chyba kupić jedzenie?
2. Teoretycznie tak, chociaż jak gram na MS, to nie mam z tym nigdy problemu. Do rozpatrzenia przez Admina
5. Zdecydowanie na nie, wtedy wszyscy by siedzieli w publicznej kopalni. Zbyt duże ułatwienie.
Co do pozostałych, nie mam zdania.
#3
1$ za 1 cobbla? Wejdziesz sobie do kopalni nakopiesz cobbla i owiele szybciej zarabia się niż w pracy ;p. Po co jaksinia, po prostu mogliby zrobić w kopalni kamienia więcej stanowisk, szybsze regenerowanie się stone i zeby nie bylo tak ze na jednym stanowisku sa 2 bloki tylko powinien być zapełniony cały rząd. A jeśli chodziło ci że zamiast kopalni zrobić jaskinie, to czerwone pochodnie byłyby niepotrzebne, ponieważ jak kopiesz dalej to ich juz nie ma cnie Tongue? Jeśli chodzi o sklep to po co, przecież idziesz do restauracji i kupujesz. Natomiast na pomysł z krowami się zgadzam, gdy pracowałem jak dostawca, było tam po 3 graczy i na raz zabijali krowe, a losowa osoba dostawała mięso. Zgadzam się również na większe domy albo po prostu tańsze. Ja bym bardziej proponował zrobić lotnisko i inne miasta, wylatywałoby się do innych miast gdzie są lepsze zarobki i zamiast zł na eu xd.
#4
(20-09-2016, 09:13 AM)xdmruczekxd napisał(a): 1$ za 1 cobbla? Wejdziesz sobie do kopalni nakopiesz cobbla i owiele szybciej zarabia się niż w pracy ;p. Po co jaksinia, po prostu mogliby zrobić w kopalni kamienia więcej stanowisk, szybsze regenerowanie się stone i zeby nie bylo tak ze na jednym stanowisku sa 2 bloki tylko powinien być zapełniony cały rząd. A jeśli chodziło ci że zamiast kopalni zrobić jaskinie, to czerwone pochodnie byłyby niepotrzebne, ponieważ jak kopiesz dalej to ich juz nie ma cnie Tongue? Jeśli chodzi o sklep to po co, przecież idziesz do restauracji i kupujesz. Natomiast na pomysł z krowami się zgadzam, gdy pracowałem jak dostawca, było tam po 3 graczy i na raz zabijali krowe, a losowa osoba dostawała mięso. Zgadzam się również na większe domy albo po prostu tańsze. Ja bym bardziej proponował zrobić lotnisko i inne miasta, wylatywałoby się do innych miast gdzie są lepsze zarobki i zamiast zł na eu xd.

nie zrozumiałeś 1$ za jednego cobla ale nie kupić tylko sprzedać bo po co komu cała skrzynia cobla jak go sprzedać nie idzie. O jaskinie chodziło typu jak na eazy hardkor nie grałeś to sprawdź. a w prawdziwym życiu na zakupy chodzisz do restauracji i mówisz proszę kilo setka czy w sklepie ?? Xd
#5
No właśnie o to chodzi, że od zarabiania są prace, a nie kopanie copla w publicznej kopalni.
Zepsuje to ekonomię na trybie, bo proste że łatwiej będzie zarobić sprzedając staki cobla.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości