Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337Klasa Skorpion
#1
                                                                                     Dzień dobry
                                                      Chce przekazać wam minusy i plusy w klasie SKORPION


+ Klasa może przyciągać swoje ofiary



+ Klasa kosztuje 15000$



- Jakiś gracz wybierze sobie takiego skorpiona i wyjdzie po za mapę i bedzię teleportowała graczy



- Gracz może teleportować np w ścianę i pewne jest że zginiemy



- Skorpion jeżeli teleportuje gracza to ma 5 sekundowego goda :>


                                                 To są już wszystkie plusy i minusy tej oto klasy Big Grin

                                                   Chciałbym teraz powiedzieć co ja sądzę o tej klasie
Skorpion nie przypadł mi do gustu -.- Tak zwany "harpun" może przyciągać graczy do różnych miejsc Tongue I przy tym może teleportować nas po za mapę... Przynajmniej tym 1 plusem jest że nie dostaje za to zabójstw... Ta klasa była fajna gdyby nie te minusy :<

Dziękuje za przeczytanie~xFail1337
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
xfail jestem na tak ale co ci do da kurna tez to pisalem admistracja nie usunie tej klasy bo psuje gre a taki np piotrovski pisze glupoty bo nie pasuje mu nic ninje tez ope i tak dalej
#3
To pograj bez ninjy i vortexu bo to zbyt op rzeczy...
A najlepiej idz z drewnianym mieczem i zabij jakiegoś fk z boskimi. Bo jak widać sam jesteś fk że bez sroskich grać nie umiesz...
Podsumowując... usuwasz skorpa, to usuwasz sroskie i ninje

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#4
Bez skorpa nie ma anihilacji
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#5
(25-12-2016, 10:13 PM)_szumielxd_ napisał(a): To pograj bez ninjy i vortexu bo to zbyt op rzeczy...
A najlepiej idz z drewnianym mieczem i zabij jakiegoś fk z boskimi. Bo jak widać sam jesteś fk że bez sroskich grać nie umiesz...
Podsumowując... usuwasz skorpa, to usuwasz sroskie i ninje

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Hahaha! Naprawdę śmieszne Big Grin Ubawiłem się Smile) Drewnianym mieczykiem robię 3 zabójstwa i Death :p Nie chcę żeby usuwali tej klasy tylko żeby naprawili możliwość nie teleportowania po za mapę i duszenia w bloku :o
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#6
Teleportowanie to uroki tej klasy, nikt tego nie zmieni. A klasy nie będziemy usuwać tak jak ninji oraz Boskich przedmiotów.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#7
Nystka Popieram Smile
#8
co do do zmienienia tpa jestem na nie nie da sie zabić Sroskiego bez wykorzystywania skorpiona ducha itp co do 5 sekundowego goda tez mnie wkurza i jestem za usunięciem go
#9
Ender tylko, że dodali goda bo kiedyś Skorpioni robili wieże i tepali przez co gracze spadali i umierali co czyniło range zbyt dobrą. Jestem na usunięciem goda ale bez goda przy spadaniu.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#10
(25-12-2016, 08:01 PM)leon45 napisał(a): xfail jestem na tak ale co ci do da kurna tez to pisalem admistracja nie usunie tej klasy bo psuje gre a taki np piotrovski pisze glupoty bo nie pasuje mu nic ninje tez ope i tak dalej

Oblejesz testy gimnazjalne i "czytanie ze zrozumieniem". Chłopak opisuje klasę, plusy, minusy, a Ty jak w Xfactorze wyskakujesz "jestem na tak". Na tak co?
Głupoty Ty piszesz, co pokazałeś na forum MS i tu. Powoli zaczynam żałować tego, że zdjąłem Ci bana na ip, ale to szybko można zmienić.

Inni chyba też nie zauwazyli, że temat dot. opisu klasy a nie zmian w niej.


Co do tematu - każda klasa ma swoje plusy i minusy. Na skorpiona najczęściej narzekali Ci, co grali wojownikiem Wink
Osobiście mi nie podpasowała, bo nie szło mi przełączanie między harpunem/mieczem i często przez to padałem Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości