Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krakenKIT PVP CHEATERZY
#1
Mam jedno kurwa pytanie..
GDZIE JEST KURWA ADMINISTRACJA PVP KITS?!
Nie da sie tam grac!
jeden cheater wyjdzie to drugi wejdzie..
Zajebiste serwery macie .. nawet zadbac o nie nie umiecie kurwa...
myslalem ze fajne serwery macie ale sie zawiodlem po kit pvp ...
nie pozdrawiam

a i jeszcze jedno
macie tu 2 nicki cheaterow

Miki1236789 olgajabko
#2
Po pierwsze trochę kultury. Nie jesteś adminem i nie wiesz jak to jest moderować tyle trybów.
Po kiego grzyba ten wątek? Już bardziej opłacało ci się nagrać tych cheaterow, niż tworzyć tak bezsensowny wątek. A cheaterzy zawsze są i będą. Kosz.


#3
Właściciel się boi o to, że część graczy która mieszka na osiedlach ma wspólne IP.


Przez to nie może wgrać zabezpieczenia na ilość zakładanych kont, co np. 48h. Byłoby to świetne, a wykorzystywanie moderatorów nie aż tak wyzyskujące.

+ Neostrada i dynamiczne IP to kolejny problem.

Nie ma wyjścia. Mod jako tania siła robocza musi pilnować porządku. W końcu jest to prestiżowy serwer w Polsce hahaha xD.
(Chyba pod względem cheaterów.)
#4
Moim zdaniem na pvp kits praktycznie nikt nie zagląda a jeśli ktoś z administracji tam wejdzie to chwilę się poklepie i wyjdzie. Aktywność na trybie jest naprawdę mała a to w końcu tryb PvP - tu zawsze jest najwięcej cheaterów

Chuck trybów jest wiele ale zauważ, że niektórzy członkowie administracji nie są aktywni na swoich trybach. Na niektórych trybach gra max 10 osób oraz administracja liczy trochę osób a nie pilnują trybu, gdzie jest najwięcej cheaterów? Dla mnie to trochę dziwne.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#5
Chuck fakt faktem powiedzmy sobie szczerze, na trybach gdzie nie ma pvp bez sensu moderować.
Za słownictwo wystarczy napisać skargę i dać ss-a,ale jednak cheatera nie jest łatwo nagrać.
Ile razy mi się zdarzyło że odpisali mi że na filmie nic nie widać. ;-;
Zgadzam się z lordem na pvp kits jak ktoś wejdzie to chwile się poklepie i wychodzi co większego sensu nie ma.
Logiczną rzeczą jest że jak typowy cheater widzi gracza z rangą j.mod czy mod,helper to wychodzi albo nie klepie się.
Jeszcze rozumiem latanie na vanishu ale taka klepa!?
Rozumiem że moderatorzy mają sporo trybów do pilnowania,ale tych najważniejszych nie powinno się olewać!
Podobnie jest na PVP zwykłym aczkolwiek tam widuje moderatorów.
Tak samo nie rozumiem tego jak na anhilacji 1 siedzi po 3-4 moderatorów. Po co tak?
Na anhilacji może i też grają cheaterzy ale nie w takich ilościach żeby olewać inne tryby.
Ale to jest tylko moja opinia można się z nią nie zgadzać.
#6
To sprawa administracji. Jest rekrutacja , dojdą nowi. Przez chwilę będą się starać, ale z upływem czasu im przejdzie i nadal będzie tak jak jest teraz. Tym wątkiem nic nie wskoracie. Tak jak mówiłem. Nagrywanie cheatera albo idziecie po kogoś z administracji, którzy siedzą na ts. Każdy może mówić że są cheaterzy.
Łatwiej jest mówić , że jest cheater i administracja nic nie robi. Gdybysice byli w administracji , z pewnością przekonalibyscie się jak trudno jest sprawować tak wysokie stanowisko. Jeżeli macie pisać wątki, w którym nie ma nad czym dyskutować , lepiej jest dać sobie spokój. A jeżeli naprawdę chcecie się pozbyć cheaterow, badzcie aktywni i ich zglaszacie. Dostaniecie się do Administracji i pobanujecie.


#7
Chuck mi nie chodzi o to że administracja się opierdziela.
Mnie o to chodzi że nie ma aktywności na pvp kits i bez sensu jest jak siedzi na jednym trybie po 3-4 administratorów a czasami to widać.
Można by było gdzie indziej czasem wejść ;-;
I jak mówiłam czasami trudno jest nagrać cheatera,i trzeba to robić po kilka razy.
#8
Z racji że nie potrafisz pisać trzymając się regulaminu, czyli kulturalnie, wątek jedyne do czego się nadaje to do kosza.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości