Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickJakiś evencik?
#1
Witom.
Otóż powróciłem na wasz serwer jako gracz. Kiedy byłem w administracji kochałem robić eventy. Marzyłem o turnieju PVP, który miałem zamiar zorganizować. Jednak nie wszystko poszło po mojej myśli. Nie miałem sponsorów, a sam już wszystko rozdałem w mniejszych evantach które nagrody sponsorowałem ja z własnego eq... ale mniejsza. Chciałbym żeby był taki turniej, jakaś klatka czy coś. 
~Pomóż Snickowi Spełnić Marzenia~
Gracz~Sn1ck


#2
Pamiętam że był turniej PvP na McSurvi i się on spodobał graczom. Jednak Banan nie jest bardzo chętny aby rozdawać $ lub VIPy za darmo (No I się nie dziwię bo to jego zarobek). Z tego co widzę to eventy są raczej organizowane tak jak to powiedziałeś indywidualnie przez administrację sponsorowane z własnego eq. Jednak takie większe eventy odbywają się na większe święta takie jak Halloween czy Boże Narodzenie (i tu jest duży +). Jednak może administracja przemyśli propozycje kolejnego turnieju.
Ps. Niedługo ma Anihilacji odbędzie się turniej więc możesz wpaść.
#3
Świetny pomysł! Jeśli tylko by się udało zoragnizować
Taki event myślę, że wielu graczy lubiących PVP by to zainteresowało... ale decyzja tutaj należy do administracji czy byłaby możliwość zrealizowania tego pomysłu.
#4
Obecnie na nowej edycji survivala, eventy sa automatyczne, na spawnie po lewej stronie masz rozpiskę.
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości