Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matematykCXXIIIInfo, bug na banku i propozycja
#1
Witam jestem matematykCXXIII (chyba) szanowany na trybie GTA gracz. Mam dla administracji info, buga którego odkryłem i propozycje na nowy quest, ale najpierw przejdźmy do informacji.
1.Info
Otóż pewien gracz, prawdopodobnie Ironfox1 ukradł mi konto. Ironfox1 już tego próbował, dlatego podejrzewam go. Nie mogąc wbić na konto zminiłem nick i zacząłem grę jako VMasterHakerV gdyż tego nicku używałem na innym serwerze.
2.Bug
Na banku południowym odkryłem wejscie do mechanizmu w podłodze. Jak ktoś już tam wpadnie to nie wyjdzie. hyba że wskoczy w próżnie...
3.Propozycja na quest
I przejdźmy do 3 pewnie najbardziej ekscytującego punktu tego wątku. Pomysł na nowy quest! mam propozycje na quest od Colina w gangu Rickiego. Opisze teraz wszystkie informacje dotyczące questa:
NPC: Colin
Gang: Ricky
Nazwa questa: Upadek narkotykowego barona.
Opis: Hej przyjacielu! Pomogłeś nam z bankiem. Czas teraz na coś trudniejszego! A mianowicie, zabij dla nas przywódce meksykańskiego kartelu narkotykowego el Chapo. Ukrywa się w górach Sinaloa. Znajdź i zabij go. Aha i jeszcze jedno: el Chapo ma słabość do pięknych kobiet, weź jakąś chętną do pomocy by go wywabić z kryjówki!
Nagroda: 700$
Zrobiłęm mape questa: 
.zip   el Chapo.zip (Rozmiar: 266.69 KB / Pobrań: 2)
Do usłyszenia! VMasterHakerV
#2
1.Jesli podawałeś serwerze swojego e-maila lub kupowałeś VIPa to masz szansę odzyskać konto.
2.Wyslij ss gdzie to jest.
3.Dopiero co się zaczęła nowa edycja i zostały dodane nowe questy, więc wątpię aby ten pomysł został pozytywnie rozpatrzony.
#3
co do 1, nic nie kupywałem, co do drugiego w banku południowym jak idzie siedo menagera, moge pokazać jak jakis admin wbije, co do trzeciego, graczom się podoba i brakuje questów :p
#4
(28-08-2018, 08:20 AM)szumiel napisał(a): 1.Jesli podawałeś serwerze swojego e-maila lub kupowałeś VIPa to masz szansę odzyskać konto.
2.Wyslij ss gdzie to jest.
3.Dopiero co się zaczęła nowa edycja i zostały dodane nowe questy, więc wątpię aby ten pomysł został pozytywnie rozpatrzony.

Szumiel, jest nowa edycja, ale są też NPC bez questów. Trzeba by jakos ten brak uzupełnić...
#5
1. chlopcy ci napisali
2. naprawilem.
3. a) nie planujemy aktualnie zadnych nowych questow
b) el chapo to pedał wiec nie ma słabości do pieknych kobiet Tongue

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości