Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisek061Hej
#1
Hej,Jak zapewne wiecie mam juz ub, powod mojego perma pewnie znacie ban byl slussny poniewaz zachowalem sie nie fer... duzo sie zmienilem od tamtego czasu i mam o wiele wiecej szacunku do innych wiele osob ma mi to zazle ze wyzywalem barteza... sam tsgo zaluje stalo sie to sie stalo... :/ z bartezem sie juz pogodzilem (przynajmniej mi sie tak wydaje ) Jesli bylem dla kogos nie mily to przepraszam ale nie spamcie mi na msg "lisek soj?" Tak po 100 razy . . .
#2
Tak szczerze to nwm w jakim celu ten wątek ale odpowiem na tytuł
Czesc!

Daj swoja głowę bo mam już raka i glupola a twojej nie xd
#3
(21-10-2017, 08:57 PM)crazycrafter napisał(a): Tak szczerze to nwm w jakim celu ten wątek ale odpowiem na tytuł
Czesc!

Daj swoja głowę bo mam już raka i glupola a twojej nie xd
Po to zeby jacek wacek dowiedzial sie o moim ub i sie ena pobawil i zeby przprosic itd i wyjasnic... 
#4
Witaj ponownie. Wink
#5
Ja ci dam Jacka Wacka ;p
Fajnie ze masz już UB, ja na przykład zadko gram na PvP cl ponieważ moja działka na TheWorstJack (miałem już kupować UB xd) została zniszczona nie wiadomo przez kogo dodania byli Kremoffa , HellScream , JesteWonrzKurea i glupol szkoda mi tylko główek np. Glupola , FrOsTa i Mixa i innych takich. ;/ Na razie najczęściej jestem na ezhc i mamy gildie TRUE ~ TrueWarriors jest CrazyCrafter , ja i kuhwed był też raki i wonrz ale miałem włama na konto i ktoś coś zrobił i wonrz i raki sobie poszli. ;c
#6
Witaj ponownie. smile
#7
(22-10-2017, 01:05 PM)TheWorstJack napisał(a): Ja ci dam Jacka Wacka ;p
Fajnie ze masz już UB, ja na przykład zadko gram na PvP cl ponieważ moja działka na TheWorstJack (miałem już kupować UB xd) została zniszczona nie wiadomo przez kogo dodania byli Kremoffa , HellScream , JesteWonrzKurea i glupol szkoda mi tylko główek np. Glupola , FrOsTa i Mixa i innych takich. ;/ Na razie najczęściej jestem na ezhc i mamy gildie TRUE ~ TrueWarriors jest CrazyCrafter , ja i kuhwed był też raki i wonrz ale miałem włama na konto i ktoś coś zrobił i wonrz i raki sobie poszli. ;c

czemu ja nie wiedzialem ze bylem dodany do twojej dzialki
ps. glupola i tak oddalem wiec TO NIE JA zgrifowalem i nawet nie wiedzialem ze mnie dodales XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości