Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Matrx45_Hasło
#1
Zapomniałem hasła do konta ponieważ znikały mi ity z eq to było chyba na freebulid przynajmniej typ coś takiego nie wiedziałem czy to po prostu bag czy ktoś mi się włamuje chociaż ze skrzynek było wszystko nie naruszone i mojej koleżance działo się to samo ale na wszelki wypadek postanowiłem zmienić hasło więc to zrobiłem niestety po zmianie hasła jakiś tydzień nie miałem czasu na gry a tego hasła nigdzie indziej (to wiem bo patrzyłem wszystkie hasła jakich używam)
Nick w grze: _Matrx45_
email:mamaluja@o2.pl (nie przypisałem żadnego emailu do konta to email tylko po to żeby się ze mną skomunikować)

mój skin nwm czemu widać tylko na wersjach 1.5.2/1.7.2/1.7.5 (dowolny launcher)
tutaj kilka ss z gry nie widać nicku ale widać skin i działkę (na jednym widać koleżankę która ma steve)(ss z freebulid)
[Obrazek: e1b176fb001043a4]
[Obrazek: 1fc8e8585b95c6ae]


Załączone pliki Obrazki
       
#2
Zakupowałeś jakąś usługę na naszym serverze, przykładowe konto VIP ? 

Posiadasz konto premium?
#3
(15-02-2017, 08:14 PM)1julia1 napisał(a): Zakupowałeś jakąś usługę na naszym serverze, przykładowe konto VIP ? 

Posiadasz konto premium?

Nie nigdy nie kupowałem rangi a mc premium to z tym to trochę dziwna historia ponieważ te konto jest premium ale kupiłem je z innej strony zmieniłem nick i skina później skradziono mi te konto (nie odzyskałem go bo nie znam za bardzo Angielskiego a tam trzeba się dogadywać po Angielsku więc takie moje szczęście) ale o dziwo złodziej nie zmienił nicku ani skina a miałem konta pod tym nickiem na różnych serwerach to zostałem przy tym nicku więc to na tyle jeżeli chodzi o premium czy rangę,
Konto głównie chcę odzyskać to konto ze względu że miałem na nim działkę na freebulid na którą z koleżanką spędziłem trochę godzin chociaż i tak nie jest jeszcze skończona no i na trybie gta miałem sporo broni jeżeli to istotne to miałem tam : shoguna pół ałtomat,hyba srutuwke,dragonova,taki miecz co wypadał z ninja (coś w stylu katany zapomniałem nazwy),ak-47,i te 2 pistolety co się trzyma w ręce też nie pamiętam nazwy i jakieś tam łomy itp.
#4
Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta lub po prostu, lub coś się nie zgadza, to możesz odzyskać konto, ale spełniając chociażby jeden z trzech niżej postawionych punktów:
1. Zakupowałaś jakąś usługę na naszym serverze, przykładowe konto VIP.
2. Posiadasz konto premium.
3. Podawałaś Email na serwerze.

Jeśli spełniasz pierwszy warunek to piszesz email na Admin@mcsurvi.pl zawierając poniższe informacje dotyczące zakupu:

Data wysłania sms:
Godzina wysłania sms:
Treść wysłanego smsa:
Numer telefonu na który wysłano sms:
Numer telefonu z którego wysłano sms:
Serwer na którym zamówiłeś usługę:
Twój nick na serwerze:
Ps. Dopisujesz również, że prosisz o wygenerowanie nowego hasła do konta.


Jeśli spełniasz drugi warunek:
Jeśli ktoś zarejestrował Twój nick, a posiadasz konto premium, wykonaj działania podane niżej.


1) Wejdź na serwer o adresie IP : mineserwer.pl:3333 (jest to serwer premium)
2) Napisz na serwerze (nawet, gdy nikogo na nim nie ma) następującą informacje: "Proszę o nowe hasło na maila: <twójmail>
3) Następnie napisz mail, z adresu który podałeś na serwerze, na następującego maila: Premium@Zarabiam.com
W mailu zawrzyj informacje podane niżej :

Twoj nick na którym logowałeś się na serwer:
Data i godzina wejścia na serwer mineserwer.pl:3333:
IP serwera na którym ma być wygenerowane hasło:


Jeśli nie posiadasz konta premium, to wymyśl sobie jakiś ładny nick i zarejestruj się na nowo.

Jeśli spełniasz ostatni punkt, wpisujesz na serverze komendę /email recovery Email (Podany wcześniej na serverze, podczas rejestracji konta)
Na Twój email powinno wtedy przyjść nowo wygenerowane hasło.

W przypadku nie spełniania tych warunków nie ma możliwości odzyskania konta. ^^


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości