Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QuarantinoHalloween Special
#1
Star 
Z okazji zbliżającego się święta zmarłych i wywodzącego się z celtyckiego obrządku Samahin
Halloween ja, tygrysek208, Mixpepe3 i Lordklocek zorganizowaliśmy event polegający na szukaniu ukrytych skrzyń i innych podobnego typu bloków z różnymi nagrodami.  


Kiedy? Gdzie? Jak?
Event odbędzie się na trybie PvP Classic w dniach 28 i 29 października(sobota i niedziela). W tym celu zostanie utworzony specialny /warp na którym będą podstawowe informacje dotyczące wydarzenia. Planowana godzina otwarcia warpu z mapką to 18:15(w niedzielę o 19:00), jednak organizatorzy zastrzegają sobie prawa do zmiany godziny przed rozpoczęciem.
O co chodzi z nagrodami w formie kodu?
Nagrody takie wymieniamy odpowiednio na 7, 5 lub 3 dni konta Vip na wybranym przez siebie trybie. Kodów tego typu są tylko 3 na mapie. Aby wymienić kod na nagrodę trzeba napisać prywatną wiadomość do mnie(Quarantino) z tematem: "Wymiana kodu" i treścią:
-twój nick
-przedmiot na którym jest kod
-kod
-wybrany tryb na którym chcemy otrzymać nagrodę (tryby na których NIE wymieniamy vipa: RPG, Real life 3.0, oba W vs P, bedwars oraz easy HC).


Pytania jakie zapewne padną: 
-Po co aż takie zabezpieczenia? - Wysyłając mi informacje na /msg powstaje możliwość tego, iż mogę coś pomylić. A w wiadomości prywatnej będę mieć wszystko ładnie wypisane i nadawanie rang będzie łatwiejsze i jest mniejsza szansa, że coś pomylę.
-Czy przedmioty zdobyte podczas eventu można przenieść na inny tryb? - Nie
-Czy administracja serwera może brać udział w evencie? - Nie, byłoby to nie uczciwe w stosunku do graczy, którzy nie widzieli mapki wcześniej.




To chyba tyle z ważniejszych informacji, po więcej zapraszam do pisania prywatnych wiadomości.
A już dzisiaj życzę wszystkim wesołego Halloween. 
#2
Jesli dobrze rozumiem to znaczy ze powstanie specjalny warp z ukrytymi skrzynkami a w skrzynkach rózne przedmioty np kartka papieru z kodem?
Jesli tak to co będzie z cheaterami? (Chest ESP itp..)
#3
To nie będą wyłącznie skrzynki.W skład bloków do których można coś włożyć wchodzą również: skrzynki pułapki, piece, podajniki, leje itd.
A cały event będzie nadzorowany przez kilka osób. Postaramy się wyeliminować cheaterów.
+ Dochodzi fakt, iż skrzynek na mapie jest naprawdę dużo(większość dla zmyłki) i takie przeszukiwanie wszystkiego po kolei będzie trwało.
#4
A tutaj mała zajawka tego, czego możecie się dzisiaj spodziewać ^^
https://youtu.be/v07khW9rJ8o
Doing is better than saying.
#5
Czy te kody będą odnawiane na niedziele?
#6
Tak, na niedziele będą nowe kody.
Doing is better than saying.
#7
Dzięki
#8
W niedzielę event rozpocznie się o 19:00.
#9
Do której będzie trwał?
#10
Pewnie około godziny, tak jak dzisiaj.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości